Pioneer VSX-323k

Rafal7

Banned
Ja mam amplituner z allegro, kupiony dwa lata temu używany i działa do dziś idealnie.
Kupowanie sprzętu używanego to jest zawsze loteria, ja wole kupić używany sprzęt a wyższy model.Ty nadal chcesz kupić tego denona?
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Kup sobie na gwarancji i wcale nie musi to byc duzo gorszy ampek. Zreszta w kinie i te drozsze i te tansze zagraja podobnie. Roznice pojawia sie dopiero w stereo choć tez czesto sa nie na tyle powazne by brac to za kluczowy argument. Oczywiscie to twoje pieniadze i zrobisz jak uwazasz no chyba, ze gerus6 dorzuci ci gwarancje ;).
 

Henry

Active member
Bez reklam
Do ES'ów to proponowałbym ci coś z Harmana, Denona ew. Pioneer (zwróć jednak uwagę, że muszą być w tym przypadku trochę wyższe/mocniejsze modele)
Czy kupisz nowy czy używany to będzie twoja decyzja, i po części każdy z nas ma trochę racji bazując na swoich doświadczeniach.
Zepsuć ci się może także nowy sprzęt, więc nie ma tu reguły, ten używany Denon to bardzo dobra propozycja, ale jednak pewne ryzyko podejmujesz...
Ja ze swojej strony mogę ci polecić kontakt z blacknija ws. cen nowego sprzętu, sporo firm wprowadza nowe modele, więc za fajne pieniądze można dostać teraz elektronikę z tzw. średniej półki, która ostatecznie może okazać się nie dużo droższa i porównywalna do wspomnianego Denona...
Przemyśl na spokojnie, bo pewnie zależy ci na sprzęcie na kilka ładnych lat...
 

m4jor

New member
dokładnie zależy mi na porządnym na kilka lat a te kolumny pracowały u mojego taty z Harmonem AVR-460 to z kim musiałbym negocjować ceny i czy ma możliwość na raty?
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Im mniej tym gorzej. :)
Jakie funkcje ma mieć amplituner?
Denon, Pioneer czy inna firmę preferujesz?

Wiem ze to ponad budżet ale masz gwarancje na 12 miesięcy i dość wysoki model.
AMPLITUNER PIONEER VSX-923-S 7.2 4 3D AIRPLAY DLNA (4449958943) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Standardowo ten Denon
## amplituner DENON AVR-2113 ## (4453322161) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

DENON AVR-2113 7.1 HDMI USB (4472119854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pioneer VSX923 jest gdzieś 7 od góry w hierarchii amplitunerów Pioneera, z tą wysokością raczej bym tu nie przesadzał ;)
 

m4jor

New member
nie znam się na amp więc pytam się was o radę :) gdybyście mieli z PC problem to mógłbym pomóc więc tak ostatecznie na jaki się zdecydować bo nie wiem ile kasy mam zbierać
 
Do góry