Pioneer VSX-323k

m4jor

New member
Witam
Mam zamiar się przesiąść z starego onkyo na tego pioneera (koszt 799zł nowy chyba wezmę na raty) czy opłaca się wylicytować/ dołożyć do innego?
 

dimo

New member
To najniższy model Pioneera, nie ma co liczyć na jakieś cuda. Miałem kiedyś Pionka serii 8 czyli sporo wyżej i nie byłem za bardzo zadowolony. Celowałbym w jakąś 2-3 letnią używkę wyższej klasy. W trochę większym budżecie można coś fajnego trafić.
 

Henry

Active member
Bez reklam
jak juz masz zamiar kupować na raty, to kilka zł miesięcznie lepiej dołożyć i kupić wyższy model choćby 528 czy coś zbliżonego...
Podstawowe pytanie z czym to ma byc połączone, jaki metraż i czy tylko KD czy też muza
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Zobacz na Pioneer 923. Jest w fajnych cenach, a dodatkowo widziałem na Allegro z wyprzedaży za 1140zł z 12 miesięczną gwarancją, więc nie wiem czy nie lepiej dołożyć te parę stówek i mieć porządny sprzęt?
 

m4jor

New member
a więc tak 25m^2 głównie filmy oraz gry PC i PS3 muzyka czasami, jeśli moglibyście podać mi ampki z min 2/3 wejsciami HDMI 3D to byłbym wdzięczny bo nie ogarniam tych tematów.
 

m4jor

New member
podoba mi się i chyba go wezmę :) tylko jak nie na raty to muszę odkładać ale trudno dorobię gdzieś na budowie i go biorę :) oczywiście ten model :)
 

collider

New member
Bez reklam
Kup uzywke jak koledzy radza. Przeciez to nie oni placa i nie oni straca.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
W przypadku amplitunerów czy CD/DVD/BR chyba na używkę bym się nie decydował, tam jest sporo wrażliwej elektroniki. Lepiej wziąć coś na raty i przynajmniej przez 2-3 lata masz gwarancję
 

gerus6

Active member
Bez reklam
W przypadku amplitunerów czy CD/DVD/BR chyba na używkę bym się nie decydował, tam jest sporo wrażliwej elektroniki. Lepiej wziąć coś na raty i przynajmniej przez 2-3 lata masz gwarancję

W ciągu 15 lat rozdałem 5 zestawów KD, wszystkie amplitunery grają do dziś, jedynie 14-letnie DVD Yamahy coś ostatnio nie chce czytać wszystkich płyt, więc tak sobie myślę, że znowu z tymi używkami nie jest tak tragicznie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wiesz to jest tylko i aż tylko elektronika, im jej więcej, tym więcej może się zadziać ;)
Inna sprawa, że obecnie sprzęt ma już i tak coraz krótszą trwałość.
Ja też rozdaję swój używany sprawny sprzęt i póki co działa...
Od znajomego być może bym kupił, ale z alegro to może być loteria
 

collider

New member
Bez reklam
W ciągu 15 lat rozdałem 5 zestawów KD, wszystkie amplitunery grają do dziś, jedynie 14-letnie DVD Yamahy coś ostatnio nie chce czytać wszystkich płyt, więc tak sobie myślę, że znowu z tymi używkami nie jest tak tragicznie.

A ja mialem amplituner, ktory sie zepsul niedlugo po gwarancji. Wiec roznie z tym jest.
 
Do góry