Pilot do nboxa

jurekn

New member
Czy istnieje pilot samouczący pasujący do nboxa próbowałem uczyć pilot od nboxa do Oskara i philipsa, nie przejmuje rozkazów
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Czy chodzi Tobie aby pilota Oskar używac do Nki? Oskar ma wprowadzony kod 3293 który powinien działac z nką. Znajomy ma ten pilot i mówił mi że można go programowac ;przycisk po przycisku; ustawiając je naprzeciw siebie.
 

jurekn

New member
pilot nboxa

owszem tak tylko ze niechce się nauczyć w sklepie próbowalismy też philipsa za 170 zł.i nie chce się nauczyć
 
Ostatnia edycja:

fido2001

New member
Witam.

Ja wczoraj be najmniejszego problemu zaprogramowałem do nBOXa pilota oryginalnego od Yamahy RX-V663.

Pozdrawiam.
Rafał.

PS. Dodatkowo zaprogramowałem go również do :

- Samsung BD-P1400
- Pioneer PDP-4280XA
- Przyciemniacz światła Le Grand
- Port IR w moim PeCecie (wyłączanie komutera, sterowanie BS Playerem przy ogladaniu DivXów z kompa na TV

Normalnie opanawała mnie pilot-o-mania. Chodzę i programuję wszystko co się da :)) Nawet dla kawału wziąłem tego pilota na impreze do kumpla i nauczyłem gi obsługiwać nBOX recordera. Przez godzinę robiłem mu kawał za kawałem, a on myślał biedny że mu xBOXik zwariował i sam kanały przełącza....
 

jurekn

New member
Elmak wprowadził do oferty pilota Markus którego posiadam obsługuje C+,polsat,n i wiele innych urządzeń kosztuje 70 zł.
 

srafal

New member
Witam,

podpowiedz jak to zrobiłeś bo ja walczę z moja yamaha rx - v 465 i nic mi nie wychodzi.



Witam.

Ja wczoraj be najmniejszego problemu zaprogramowałem do nBOXa pilota oryginalnego od Yamahy RX-V663.

Pozdrawiam.
Rafał.

PS. Dodatkowo zaprogramowałem go również do :

- Samsung BD-P1400
- Pioneer PDP-4280XA
- Przyciemniacz światła Le Grand
- Port IR w moim PeCecie (wyłączanie komutera, sterowanie BS Playerem przy ogladaniu DivXów z kompa na TV

Normalnie opanawała mnie pilot-o-mania. Chodzę i programuję wszystko co się da :)) Nawet dla kawału wziąłem tego pilota na impreze do kumpla i nauczyłem gi obsługiwać nBOX recordera. Przez godzinę robiłem mu kawał za kawałem, a on myślał biedny że mu xBOXik zwariował i sam kanały przełącza....
 
Do góry