Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

maczu

New member
Fatalna jakoś UHD z PS4

Dzień dobry.

Od dwóch dni jestem posiadaczem tego TV i niestety mam bardzo mieszane uczucia, ale przede wszystkim chciałbym Państwa zapytać czy takie traktowanie szarości przez tv jak w załączniku to normalna sprawa dla tego tv. Jest to ekran z wczytywania się wiedzmina 3 z ps4. Mam włączone ustawienie 4:4:4/4:2:2. Opcja UHD wyl. pomaga na tyle, ze to miejsce gdzie mamy ten zielono fioletowy pas, staje się po prostu czarne.
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Arek
 
Ostatnia edycja:

maczu

New member
Dzień dobry.

Problem w tym, że kabel jest oryginalny od PS4 i wcześniej przy podłączeniu z dwuletnim Samsungiem seria KU nie było żadnych tego typu problemów. Reset ustawień robiłem już 3x, gdyż telewizor 2x włączył sie sam (raz w środku nocy) oraz przy pierwszych dwóch resetach nie działał przycisk HOME. Zapalała się dioda, ale nie było żadnej reakcji ze strony TV.
 

szybal

Banned
Prawidłowo działający egzemplarz wyświetla bardzo dobry obraz .
Ja mam x box podłączony kablem HDMI z zestawu nigdy nie miałem żadnych problemów czy zastrzeżeń do obrazu.
Jak masz ten tv dwa dni i takie problemy może wymień u sprzedawcy na inny egzemplarz.
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Orientuje sie ktos jaka trzeba wsukac kombinacje na pilocie aby wejsc w tryb serwisowy i zobaczyc ile godzin tv juz chodzil?

Wiem tylko o takim skrócie..
[FONT=&quot]123654[/FONT]
możliwość sprawdzenia danych odnośnie wersji, software jak i pozostałych pierdół, ale godzin nie uwzględnia - przydatny do sprawdzenia wersji w momencie gdy TV przykładowo wisi i nie możemy zajrzeć od strony dupy...;)
 

maczu

New member
Szybal, a jakie ustawienie masz włączone w zakladce HDMI Ultra HD? UHD 4:4:4/4:2:2? U mnie telewizor sam mi to włączył jak uruchomiłem grę na PS4 (nie samego PS).
 

szybal

Banned
Witam
Ja takie same .
 

Attachments

  • 20180425_191050.jpg
    20180425_191050.jpg
    22,9 KB · Wyś: 39

SEBOL74

Member
Bez reklam
Co z tym HDR?! Czy u was tez to "dobrodziejstwo" sciemnia obraz zamiast rozjasniac? Nawet jak wszystko mam na max. Materialy HDR na Netflix - tragedia. Na konsoli XBox one - rowniez. Jedynie troche lepiej to wyglada jak odpalam film z plyty 4k HDR na konsoli.Mam nadzieje ze nastepna aktualizacja to wyeliminuje. Piszcie jak u was z sygnalem HDR bo ja jestem bardzo rozczarowany tym. I to obecnie jedyne rozczarowanie tym tv.
 

szybal

Banned
Witam
Przed aktualizacją żeczywiście nie dało się oglądać np.Bright z Nerflixa dramat.
Teraz jest trochę lepiej, za to gry wyglądają bardzo dobrze np. Batelfild 1.
 
Do góry