Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Ataszek

Active member
Bez reklam
OK. To pokaż mi chociaż jeden model Philipsa który nie ma negatywnych opinii na tym forum. Wtedy ja podam taki 65 "..

To pokaż jakikolwiek TV bez negatywnych opinii - nie ma idealnych TV.
O czym tu mowa ?
Na tą chwilę nie ma lepszego TV na rynku w 65" w cenie do 7k
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
To jest zdanie waszego klubu wzajemnej adoracji... Ja uważam że KS9500 jest dużo lepszy.
To kup ten według Ciebie dużo lepszy i nie zawracaj głowy .
Ten model w daje dużo radości u mnie używany bardzo intensywnie działa idealnie. Z tym kurzem przykra sprawa ale na szczęście w tym konkretnym modelu bardzo rzadka .
 

Miyagi

Member
Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia osoby które tego tv nie widział na oczy.Też jestem zdania że w tej cenie, o takich parametrach nie ma lepszego tv.Jak ktoś chce dopłacać 2-3 tys do oleda to proszę bardzo.Ale to jest tv LCD i nie ma go co porównywać z oledem bo to inna półka.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia osoby które tego tv nie widział na oczy.Też jestem zdania że w tej cenie, o takich parametrach nie ma lepszego tv.Jak ktoś chce dopłacać 2-3 tys do oleda to proszę bardzo.Ale to jest tv LCD i nie ma go co porównywać z oledem bo to inna półka.

Dobrze prawisz :eek:k:
 

DzaceQ

Banned
No tak był wymyślony i serwis też wymyślal, że naprawia... można było sobie sprawdzić na zleceniu naprawy które tutaj dodałem jak i na stronie serwisu. Takie posty domniemania są bez sensu i nic nie wnoszą.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Po pierwsze ktoś kto ma zamiar oglądać dobrej jakości obraz z metra raczej kupi do 6500 Oleda 55 niż LCD 65. Po drugie za najwyższej jakości obraz zawsze płaci się więcej (było tak w przypadku Kuro czy topowych plazm). Co do różnicy jakości obrazu to każdy ocenia indywidualnie i skoro Oledow sprzedaje się coraz więcej to coś to oznacza, widocznie czasami warto dopłacić te 3500.
Co do czepiania się słówek to raczej ktoś inny ma problem, to nie ja napisałem że to najlepszy lcd, a gdy padło pytanie o lepszy w klasie cenowej to podałem nie każdy potrzebuje 65 ". Idąc takim tokiem myślenia to podajcie najlepszy model fald 65" z zakrzywionym ekranem. Będzie tylko jeden KS9500, i co to udowadnia... Forum czyta wiele osób a takie ukierunkowanie nic nie wnosi.


piszesz to tak latwo. Doplacic bagatela 3,500 tysi. Jezeli cie stac to fajnie, jednak dla wielu to wydatek ktory przerasta wielu. A poza tym ogladanie 65" PUS z bliska w 4K to tez przyjemnosc.
A odnosnie serii KS ***************unga, z reszta to chyba model z 2016?, to czytalem tez wiele zlych opinii. (to tylko tak nawiasem)
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
65 B7V kosztuje 8700 ;-)


Hej ziomek, ale to nadal ponad 2 tysie wiecej, a ten B7V to nie jest wcale taka rewelacja, jak czytalem bo to jeden z poczatku serii (chyba-nie jestem pewien - moge sie mylic). z reszta ja do LG jestem uprzedzony.

A tak BTW - przykro mi i wspolczuje ze masz nadal problemy ze swoja sztuka. A u mnie, pomimo zauwazonego martwego pixela(i) obraz sie poprawil, dlatego go tak ostatnio chwale. Pozdr. Seba
 

DzaceQ

Banned
Hej ziomek, ale to nadal ponad 2 tysie wiecej, a ten B7V to nie jest wcale taka rewelacja, jak czytalem bo to jeden z poczatku serii (chyba-nie jestem pewien - moge sie mylic). z reszta ja do LG jestem uprzedzony.

A tak BTW - przykro mi i wspolczuje ze masz nadal problemy ze swoja sztuka. A u mnie, pomimo zauwazonego martwego pixela(i) obraz sie poprawil, dlatego go tak ostatnio chwale. Pozdr. Seba
Fajnie cieszę się że jest ok u mnie niestety jest jak jest i podobnie jak Ty masz uprzedzenia do LG to ja będę miał do Philipsa a to mój pierwszy i taka lipa :-(
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia osoby które tego tv nie widział na oczy.Też jestem zdania że w tej cenie, o takich parametrach nie ma lepszego tv.Jak ktoś chce dopłacać 2-3 tys do oleda to proszę bardzo.Ale to jest tv LCD i nie ma go co porównywać z oledem bo to inna półka.


no wlasnie, tez to ciagle wspominam. dla kogos wydac 2-3 tysie wiecej ot tak? tylko takim pozazdroscic.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Tak dla równowagi proponuje aby osoby które mają problem z kurzem w tym modelu dały tutaj jakieś wpisy i się udzielały bo jakoś bardzo marnie z tym - poza jednym przypadkiem.
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Tak bo wszystkie osoby które kupiły ten tv są tutaj na forum, jeśli by tak było to sprzedaż tego tv była by bardzo słaba racja?
Technik z którym rozmawiałem o tym modelu wyraźnie potwierdził, że problem nadal występuje.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dokładnie wszyscy co kupili to siedzą przed TV oglądając świetnej jakości obraz a nie szukają pomocy na forach !
 

DzaceQ

Banned
To co tutaj robisz skoro jesteś taki zadowolony? Dalsza konwersacja z Tobą nie ma sensu bo widzę, że to nie potrzebny spam nie wynoszący nic do dyskusji.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Spam to ty robisz - ja udzielam się w wielu wątkach : video i audio.
Jeden rodzynek niezadowolony bo kurz mu się dostał ! Jakoś innych z tym problemem tutaj nie ma.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Zapraszam wszystkich niezadowolonych z tego TV tutaj do konwersacji.
 
Ostatnia edycja:

DzaceQ

Banned
Dobrze podkreśliles, że tutaj! Internet jest duży i zagraniczne fora również, można poczytać a dla Twojej wiadomości to co piszę nie jest spamem bo wnosi do dyskusji tyle, że po pseudo naprawie problem powrócił! Natomiast Twoje posty wnoszą tylko zaczepki i prowokacje tyle ode mnie, dalsze posty w moim kierunku będę ignorował.
 
Do góry