Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

xMaraSSx

New member
Witam mam pytanie odnosnie ogladania pilki noznej na tym tv. Jakie sa najlepsze ustawienia pod ogladanie meczy. Jak kamera pokazuje cale boisko z daleka to wokol pilkarzy sa takie poswiaty, jak sa zblizenia to tego nie widac. Co mozna zmienic w ustawieniach aby to popeawic.

Spróbuj wyłączyć upłynniacze ruchu i daj znać czy jest różnica.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Wiesz ile ludzi ma martwe pixele w swoich TV (różnych marek) i nawet o tym nie wiedzą ?
Bo nie chodzą z lupą 5cm od ekranu i nie szukają "dziury w całym".
Ciesz się ze świetnego obrazu bo taki masz a może jeszcze trochę pokombinuj w ustawieniach - może idzie wycisnąć z niego jeszcze więcej ?

Ataszek, co mam jeszcze podkrecic? pisalem juz ze obraz jest wiecej niz OK. Nie wiem czy inni maja swiadomosc o martwych pixelach. Ja ta swiadomosc mam ale nie narzekam jak juz pisalem i nie szukam dziury w calym wiec prosze tez nie szukaj w moich wypowiedziach. Przedstawilem tylko problem ktory tak na prawde na codzien problemem nie jest. ale nigdy nie wiesz co bedzie dalej.... I zgadles ze czasem chodze z lupa. Bo jak wielokrotnie wspominalem mialem traume pd 65LGSJ800, wiec sie prosze nie dziw. A naleze do tych zadowolonych...
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Witam mam pytanie odnosnie ogladania pilki noznej na tym tv. Jakie sa najlepsze ustawienia pod ogladanie meczy. Jak kamera pokazuje cale boisko z daleka to wokol pilkarzy sa takie poswiaty, jak sa zblizenia to tego nie widac. Co mozna zmienic w ustawieniach aby to popeawic.

Tak jak Kiki napisal - sygnal jest najwazniejszy. Z czego odtwarzasz?.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Jedno pytanie mam ,czy Wy też tak macie w tym tv.
Jak chcę odtwarzać film z dysku to mi rozciąga obraz z góry na dół,chodzi mi dokładnie o format obrazu,daję na "oryginalny" w ustawieniach i nic się nie zmienia.Ten typ tak ma ?
Wolę oglądać film z pasami na górze i dole niż taki rozciągnięty.
 

bobtong

Member
Jedno pytanie mam ,czy Wy też tak macie w tym tv.
Jak chcę odtwarzać film z dysku to mi rozciąga obraz z góry na dół,chodzi mi dokładnie o format obrazu,daję na "oryginalny" w ustawieniach i nic się nie zmienia.Ten typ tak ma ?
Wolę oglądać film z pasami na górze i dole niż taki rozciągnięty.
Mam ten sam problem z porozciąganymi gębami w odtwarzaczu systemowym, gdy chcę ustawić format obrazu nie da się nic zrobić...pogodziłem się z tym i używam VLC player jest dużo lepszy od kodi

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Miyagi

Member
Materiał odbieram z nc+ tak więc powinno być ok.Upłynniacze mam powyłaczane.Sebol74 u ciebie na zdjeciu z arabami tez widac lekką poświate przy logotypie TVP2.Bawilem sie troche ustawieniami ale za bardzo nie moge tego wyeliminowac.
 

szybal

Banned
Przepraszam za zamieszanie ale tylko znacznie obniżoną rozdział można zamieścić.
 

Attachments

  • 20180513_192909.jpg
    20180513_192909.jpg
    37,1 KB · Wyś: 72

Miyagi

Member
Na zdjeciach tego nie widac.Własnie w takim kadrze jak zrobiles fotke to widac te poswiaty wokol pilkarzy.Jak mozesz to przeslij mi na pw jakie masz ustawienia jak tego u ciebie nie ma.
 

szybal

Banned
Na zdjeciach tego nie widać.Właśnie w takim kadrze jak zrobiłeś fotkę to widać te poświaty wokół piłkarzy.Jak możesz to prześlij mi na pw jakie masz ustawienia jak tego u ciebie nie ma.
Napisz mi na PW adres email to wyśle Ci zdjęcia w rzeczywistej rozdzielczości a wygląda to dużo lepiej bez żadnych poświat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SEBOL74

Member
Bez reklam
Materiał odbieram z nc+ tak więc powinno być ok.Upłynniacze mam powyłaczane.Sebol74 u ciebie na zdjeciu z arabami tez widac lekką poświate przy logotypie TVP2.Bawilem sie troche ustawieniami ale za bardzo nie moge tego wyeliminowac.

Drogi kolego, sorki ale ja zadnej poswiaty w logo nie widze na swoim zdjeciu. W realu tym bardziej.
 

danonek112

New member
Hey, czy możecie polecić ten tv? Jak oprogramowanie i ogólna jakość philipsa? Poprawiło się coś w stosunku do tego, jaka panuje opinia o philipsie? Mają te philipsy jakieś wady fabryczne? Kilka osób wspominało, że coś tam nie działa do końca tak jak powinno (hdr). Smart działa ok? Jakie są wasze opinie? Jego największe wady i zalety :)
 
Do góry