Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

SEBOL74

Member
Bez reklam
Siemanko Szybal ! Mam pytanie , multimedie odbierasz przez dekoder czy kartę CI , bo przymierzam się do karty i chciałbym na jej temat poznać czyjąś opinię.
Z góry dzięki i pozdrawiam!

Ja lece z karty Multimedia i jest gitara (oczywiscie w HD). Dostawca uslugi mowil ze z karty jest lepszy obraz bo TV jest w tym momencie sam dla siebie dekoderem i lepiej przyswaja sygnal. Ale mogą sie mylic. W kazdym razie materialy HD odpala wysmienicie.
 

maczu

New member
Cześć. Skoro o sygnale mowa to możecie powiedzieć jak u Was prezentują się te wartości? Mam moduł CI z kablówki Inea.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
U mnie z dekodera tak - co kolwiek to znaczy.
 

Attachments

  • 20180507_203605.jpg
    20180507_203605.jpg
    28,9 KB · Wyś: 29

Miyagi

Member
Witam dzisiaj tv dotarł i już wisi.Narazie wszystko ok, trzeba troche pobawić sie ustawieniami.Mam tylko kilka szybkich pytan do uzytkownikow.CZy wybieranie glosowe dziala tylko do youtuba?? I czy da sie zainstalowac jakas inna przegladarke bo widze ze jest opera, a chodzi mi o odtwarzanie materialow wideo poprzez przegladarke.Bo w tej chwili wyskakuje mi error i nie wiem czemu a nie jest to wideo ktore potrzebuje flash playera.Oraz czy można zainstalowac na tv jakies aplikacje z zewnetrznych nosnikow??
 

kerim27

New member
Ja lece z karty Multimedia i jest gitara (oczywiscie w HD). Dostawca uslugi mowil ze z karty jest lepszy obraz bo TV jest w tym momencie sam dla siebie dekoderem i lepiej przyswaja sygnal. Ale mogą sie mylic. W kazdym razie materialy HD odpala wysmienicie.

Dzięki za odp. Technik z MM potwierdzony na 22.05 ma instalować karty CI
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
czesc. oto moj test bialej rekawiczki. Wg mnie minimalny banding ale to normalka. Prosze was o opinie co sadzicie o podswietleniu matrycy mojego PUSka. Dzieki.

panowie fachowcy..(a moze tez Panie :) ), czy mozecie sie ustosunkowac, do moich zdjec z podswietlenia matrycy. Forum powinno byc merytoryczne. Mam obawy ze nikt sie nie wypowiada bo cos nie tak mam z rownomiernym podswietleniem (banding). Ciezko tu skrytykowac ten model i dlatego obawiam sie ze nikt nie komentuje ewentualnych uchybien w moim modelu. Jezeli ktos uwaza ze cos nie tak niech pisze na PW zeby inni nie widzieli ze jest potencjany problem. Tylko dodam...tv kupiony w sieciowce. wiec nie robie zadnej antyreklamy nikomu bo jestem mega zadowolony z tego modelu ale potrzebuje rzeczowej a przede wszytkim szczerej odpowiedzi. Gdzie Szybal, Ataszek ze swoimi pozytywnymi opiniami??? na ten konkretny obraz (na zdjeciach)? Cos jest nie tak ze nie opiniujecie? pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na podstawie zdjęć uważam, że podświetlenie jest bardzo, bardzo dobre.
Wiele osób w droższych modelach życzyło by sobie takie podświetlenie.
 

koniefka

New member
B4F12B95-77BA-4A3F-94DA-7E71EE4DB464.jpg
U mnie tak idealnie nie jest.
Co prawda zdjęcie z komórki, ale mimo wszystko idealnie nie jest.
 
Ostatnia edycja:

koniefka

New member
Wedlug mnie petarda. Przyciemnienia na rogach to standard przy direct led, ktorych nie widac przy codziennym ogladaniu. Co najwazniejsze nie widac u ciebie bandingu (przynajmniej na tym zdjeciu).

Dzięki. Mnie też pocieszyłeś, chociaż Twoje podświetlenie bardziej mi się podoba.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te podświetlenie jest takie same.
Różnica jest na poziomie zdjęcia.
Masz też bardzo dobre.
 

DzaceQ

Banned
Póki banding nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu jest ok, ja przy piłce nożnej czy to prawdziwej czy to w grze efekt bandingu zauważam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No wiem, 75" to jest poezja. Ale seria 8102 z pełnym podświetleniem to naprawdę super sprawa.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Gdzie Szybal, Ataszek ze swoimi pozytywnymi opiniami??? na ten konkretny obraz (na zdjeciach)? Cos jest nie tak ze nie opiniujecie? pozdr.


Wiesz nie każdy siedzi tutaj 24h na dobę i komentuje posty innych - jak jest czas to chętnie poczytam , odpowiem oraz wyrażę swój poglad.
Co do obrazu Twojego to się ciesz !!! U mnie rogi niedoświetlone ale to jest norma przy tym rodzaju podświetlenia, banding mam ale znikomy - z Twoich zdjęć mało też widoczny.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Koniefka i maczu - egzemplarze takie jak w zdecydowanej większości czyli bardzo dobre.
Rzeczywiście mogłoby być te 75" :eek:k:
 
Do góry