Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

SEBOL74

Member
Bez reklam
Kiki, jakies przecieki co do nowej aktualizacji? Banding (co prawda niewielki) ale jest troche irytujacy. Wlasnie ogladam Roma-liverpool i jest dosc widoczny. Przed aktualizacja do wersji ...208.. bylo duzo lepiej. No i moze poprawia HDR choc znam twoj poglad na to. daj znac jak bedziesz mial jakas cyne. pozdr.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Witam tv zamówiony u kikiego.W sobote ma być dostarczony, czekam z niecierpliwością.

Gratulacje ! Napisz jak wrażenia po otrzymaniu i uruchomieniu ?

Kiki, jakies przecieki co do nowej aktualizacji? Banding (co prawda niewielki) ale jest troche irytujacy. Wlasnie ogladam Roma-liverpool i jest dosc widoczny. Przed aktualizacja do wersji ...208.. bylo duzo lepiej. No i moze poprawia HDR choc znam twoj poglad na to. daj znac jak bedziesz mial jakas cyne. pozdr.

U mnie na odwrót - po aktualizacji brak bandingu i jak będzie nowa aktualizacja nie wiem czy ja wgram ?
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Gratulacje ! Napisz jak wrażenia po otrzymaniu i uruchomieniu ?



U mnie na odwrót - po aktualizacji brak bandingu i jak będzie nowa aktualizacja nie wiem czy ja wgram ?

no widzisz Ataszek, co model to obyczaj :sad:... aczkolwiek dodam ze tylko podczas ogladania cyfrowki z multimedia (karta CAM dla przypomnienia). Nie wiem czy sygnal moze miec wplyw na rownomierne podswietlenie. W 4K tego nie widac. Pytanie moze glupie - czy sygnal moze miec wplyw na podswietlenie matrycy???:blagam:
 

bobtong

Member
owszem, obsluguje. LG poczawszy od serii SJ800V. Ale to jedyna zaleta tych modeli. oddalem go ze wzgledu na fatalny banding.
Koledze chodziło o android tv ...Tak po za tym to na tym modelu LG nawet nie zobaczysz efektu HDR nawet jakbyś odpalił film z uhd bluray

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Przeczytałeś to co napisałem? Od kiedy LG daje do swoich TV androida??

chopie bez nerw. nie doczytalem. Przyznaje, w tych modelach LG jest smart. Choc szczerze nie wiem dlaczego android nie moze obsluzyc HDR na YT. Ogolnie HDR w tym Filipku to porazka i nie wiem czy jakakolwiek aktualizacja to poprawi.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
no widzisz Ataszek, co model to obyczaj :sad:... aczkolwiek dodam ze tylko podczas ogladania cyfrowki z multimedia (karta CAM dla przypomnienia). Nie wiem czy sygnal moze miec wplyw na rownomierne podswietlenie. W 4K tego nie widac. Pytanie moze glupie - czy sygnal moze miec wplyw na podswietlenie matrycy???:blagam:

tylu tu ekspertow. czy ktos moze sie merytorycznie wypowiedziec czy jakosc / zrodlo sygnalu moze miec wplyw na podswietlenie matrycy? Przypomne problem. widoczny banding (niewielki) przy ogladaniu tv cyfrowej, natomiast przy materialach 4k z YT lub NF brak
 
Do góry