Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Przed aktualizacją żeczywiście nie dało się oglądać np.Bright z Nerflixa dramat.
Teraz jest trochę lepiej, za to gry wyglądają bardzo dobrze np. Batelfild 1.

Model 7502 dopiero miał ciemny obraz w HDR... 8102 to już truskawka na torcie;) - ja mam podpięty Nvidia Shield TV i obraz z tego vs TV o wiele wiele lepiej.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Dla mnie HDR to sztuczny twór i mam nadzieję, że zniknie szybko jak 3D.
Masz kalibrację na HDR ?

nie mam. Pisalem do Filipka na czacie. Radza sprawdzic ustawienia HDMI1/MNL i UHD jezeli chodzi o konsole. Co do netflixa - rzekomo nadal trwaja prace nad poprawa. Cos pisza zeby sprawdzic stan aktualizacji netflixa. Jezeli jest aktualny to odinstalowac ?? juz nie wiem o co kaman
 

DzaceQ

Banned
Co z tym HDR?! Czy u was tez to "dobrodziejstwo" sciemnia obraz zamiast rozjasniac? Nawet jak wszystko mam na max. Materialy HDR na Netflix - tragedia. Na konsoli XBox one - rowniez. Jedynie troche lepiej to wyglada jak odpalam film z plyty 4k HDR na konsoli.Mam nadzieje ze nastepna aktualizacja to wyeliminuje. Piszcie jak u was z sygnalem HDR bo ja jestem bardzo rozczarowany tym. I to obecnie jedyne rozczarowanie tym tv.
Niestety z HDR nadal słabo, na Xbox jest trochę lepiej jeśli chodzi o netflix ale szału nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla mnie HDR to sztuczny twór i mam nadzieję, że zniknie szybko jak 3D.
I nie będzie czym się podniecać marketingowo, tak jak wszyscy zapomnieli dziś o 3D.
 

DzaceQ

Banned
O ile 3D mozna było traktować jako gadżet, ficzer mający sens jedynie na dużych ekranach jak kino o tyle HDR jestem pewien, że nie zniknie będą tylko kolejne jego ewolucję i bardzo dobrze!
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
nie do konca sie zgodze ze HDR jest zbedny. Moj krotki poprzednik LG65SJ800 odpalał HDR na YT oraz Netflix i roznica w obrazie byla kolosalna. Naprawde rewelka. Jednakze byla to jedyna zaleta tego TV wiec go oddalem. Chcialbym jednak zeby Filipek popracowal nad tym bo uwazam ze funkcja jest fajna ale wymaga dopracowania.
 

bobtong

Member
Dla mnie HDR w grach rewelacja. Ostatnio odpalałem wiedźmin 3 z wł oraz wył trybem HDR, z wył od razu czegoś mi brakowało a przypominam ten TV średnio sobie radzi wyświetlaniem treści HDR

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

omnia

New member
Ja też liczę na to, że HDR zasiedzi się trochę dłużej niż z 3D. 3D miało tę wadę, że wymagał okularów, a HDR to jednak technologia, która po prostu będzie od razu. I dopiero rozwija skrzydła. Poprosiłem oglądając właśnie ten TV, model 8102, o efekt HDR i byłem miło zaskoczony. LEDy nawet mogą przegonić OLEDy w tej dziedzinie, z uwagi na wyższą jasność. To jest chyba klucz, by HDR uznać za udaną technologię.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
nic tylko brac! to super cena. Ja trafilem w promocji swiatecznej (grudniowej) za 6,460 i to bylo best price ever. Jak widac przeplacilem troche ale i tak warto bylo za ta cene. W listopadzie ten model kosztowal jeszcze 8,999.
 

albert123

New member
Cześć wszystkim,
Ponawiam pytanie bo nikt nie wypowiedział się na ten temat.

Mam problem odnośnie przesyłania sygnału z laptopa do tel. poprzez chromecast-a. Jak już klikne w przegladarce przesyłaj później cały pulpit to jest dosyć duże opóźnienie na ekranie telewizora. Przecież syganał idzie przez wifi a nie bluetooth więc opóźnienie niepowinno być takie duże (tj. około sekundy). Tak samo gdy oglądam film w hd na laptopie - idzie płynnie a na telewizorze tak jakby procesor nie wyrabiał i zaczyna klatkować ale tylko przy dynamicznych scenach w w wysokiej rozdzielczości.
Proszę napiszcie czy tak macie ew. czy można to jakoś wyregulować?
pozdrawiam
 

Miyagi

Member
Promocja fajna tylko niestety nie ma w mojej miejscowości na stanie a we wszystkich sklepach w okolicy są na ekspozycji, i nie mam pewności że jak zamówie do siebie do sklepu że nie przyjdzie ten z wystawy.Czekam z niecierpliwością na taką cene u kikiego.
 
Do góry