Philips - będą tańsze telewizory z technologią Ambilight i Smart TV - czyli seria 6000 i jej zakres.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips - będą tańsze telewizory z technologią Ambilight i Smart TV - czyli seria 6000.

Nowe telewizory serii 6000 będą dostępne w kwietniu i będą z technologią Ambilight i Smart TV.

Telewizory Philips nowe 6000

Nowe telewizory firmy Philips 2014 będą dostępne w ciągu miesiąca. W zależności od regionu, Philips uruchomi cztery warianty serii 6000: czyli 6400, 6500, 6600 i 6710. Dominuje metal i szkło.
Projekt z pewnością odwołuje się do potrzeb kupujących , oczekujących minimalistyczne obudowy. Model 6710 jest biały.


Nowe telewizory są wyposażone Philips Ambilight dwustronny.
Wszystkie oferują dostęp do aplikacji telewizyjnych, Miracast, dual screen, wifi smart screen.
Mają poprawioną szybkość operacji.



Posiadają multiroom - czyli można przesyłać kanały telewizyjne lub nagrania z jednego telewizora do innego telewizora. Philips podkreśla także nowe telewizyjne aplikacje iCloud, które pozwalają przesyłać strumieniowo wybrane kanały telewizyjne przez Internet - bez kabli.
Kolejna aplikacja iCloud Explorer wyświetla całą bibliotekę Dropbox.
Aplikacja związana z Mistrzostwami Świata w Piłce nożnej 2014 zostanie wydana przed inauguracją turnieju w Brazylii czyli jeszcze w to lato.

Pasywne 3D jest dostępne tylko na telewizorach 6500. Wszystkie pozostałe telewizory używaja aktywnej technologii 3D, czyli okularów 3D na baterie.

Telewizory Philips 6000 w sprzedaży będą w Europie w kwietniu.
Ceny nie zostały jeszcze podane.
Seria 6400 będzie dostępna w 40 "(40PFS6409), 48" (48PFS6409) i 55 "(55PFS6409)
Seria 6500 będzie dostępna w 32 "(32PFS6509), 42" (42PFS6509), 47 "(47PFS6509) i 55" (55PFS6509)
Seria 6600 będzie dostępna w 40 "(40PFS6609), 48" (48PFS6609), 55 "(55PFS6609) i 65" (65PFS6659)
Seria 6710 będzie dostępna w 40 "(40PFS6719) i 48" (48PFS6719).
 

boromirep

New member
O ten biały mi sie podoba pamietam jak juz kiedyś prawie kupiłem JVC z taka fajną ramką , psuje mi się właśnie telewizor i chyba bedę musiał coś kupic tylko zbieram kasę bo chciałbym 50 cali co najmniej .
 

agricola

New member
Białego telewizora nie widziałem już od bardzo dawna. Może z wyjątkiem projektu retro od LG, ale to coś zupełnie innego. Zresztą nie widać praktycznie żadnego fragmentu tej białej obudowy, ramka została jeszcze bardziej zmniejszona w porównaniu z poprzednią generacją TV Philips. Design pierwsza klasa.
 

Duch87

New member
Bez reklam
A ja białego telewizora chyba w życiu nie widziałem :) Możliwe, że będzie okazja, bo te Philipsy prezentują się całkiem dobrze i z chęcią sprawdzę ich możliwości. I ta aplikacja na MŚ w Brazylii - ktoś coś wie?
 

adamo_

New member
Bez reklam
ale ta biel jak ktoś zauważył jest bardziej w tyłu TV :) choć trochę ramki widać, bedzie pasowało do białej ściany
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że tak , a gdzie go znalazłeś ?
Jest z amblightem , ma dual core, multiroom, dual screen, nagrywanie na USB, miracast, wifi smart creen, 2x USB, 3 x HDMi, pasywne 3D, konwersja 2D-3D, okulary w komplecie , ambivox - czyli extra dźwięk.
 

Pastusiak

New member
hm.. coś odnoszę wrażenie, że philips wypuszcza tych telewizorów bardzo dużo w tym roku :p oby to się nie przełożyło na niedopracowane oprogramowanie.. i lekceważone w przyszłości jego rzetelne aktualizacje ;)
 

Guldi

New member
Oczywiście że tak , a gdzie go znalazłeś ?
Jest z amblightem , ma dual core, multiroom, dual screen, nagrywanie na USB, miracast, wifi smart creen, 2x USB, 3 x HDMi, pasywne 3D, konwersja 2D-3D, okulary w komplecie , ambivox - czyli extra dźwięk.

Kiki w niemieckim saturnie jest za 1990eur

A powiedz mi czy rozmiar w tym wypadku ma znaczenie, a jak z jakością obrazu będzie w porównaniu do 7509 55"?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak bym tego nie określił.
Polska to nie biedny naród.
Ci co mają mniej często są "bogatsi" duchowo od tych co sfrustrowani mają dużo. Czytałem że miliarderzy bardzo często korzystają z usług psychoanalityków, bo albo nie wiedzą jaki kolejny jacht czy samolot kupić aby być lepszy niż kolega. I są z tego powodu mega nieszczęśliwi.
A znam nie majętnych ludzi którzy cieszą się bardzo z życia i są bardzo zadowoleni z każdej chwili.
 

bywalec

New member
Miliarderzy dlatego często korzystają z psychoanalityków bo po prostu ich na to stać i poza troską o własne i rodziny zdrowie nie mają innych zmartwień, a zwykły Kowalski nie martwi się o swoje zdrowie psychiczne bo ma inne zmartwienia, chociażby jaki tv kupić ;-)
 

Leppi

New member
Oczywiście że tak , a gdzie go znalazłeś ?
Jest z amblightem , ma dual core, multiroom, dual screen, nagrywanie na USB, miracast, wifi smart creen, 2x USB, 3 x HDMi, pasywne 3D, konwersja 2D-3D, okulary w komplecie , ambivox - czyli extra dźwięk.

Ten tv jest już dostępny do kupienia w polskich sklepach internetowych. W połowie lipca zamierzam kupić nowy telewizor, więc myślę, że do tego czasu będzie fizycznie w sklepach.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak bym tego nie określił.
Polska to nie biedny naród.
Ci co mają mniej często są "bogatsi" duchowo od tych co sfrustrowani mają dużo. Czytałem że miliarderzy bardzo często korzystają z usług psychoanalityków, bo albo nie wiedzą jaki kolejny jacht czy samolot kupić aby być lepszy niż kolega. I są z tego powodu mega nieszczęśliwi.
A znam nie majętnych ludzi którzy cieszą się bardzo z życia i są bardzo zadowoleni z każdej chwili.

Bo sukces polega na tym zeby umiec sie cieszyc z tego co sie ma, a nie ciagle biadolic i narzekac.. a powoli dazyc zeby cos osiagac wiecej...
Dlatego tak jak napisales ze Ci co potrafia sie cieszyc tym co maja w danej chwili sa szczęśliwsi , bo Nie trzeba miec Porsche i domu z basenem zeby byc szczesliwym.
Ale fajnie ze w koncu cos u nas jest taniej jak u Niemcow :) bo jednak nasze srednie krajowe troszeczke sie roznia :)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Skoro rozwijamy wątek filozoficzny to i ja dodam swe głębokie przemyślenia ;-)
Jako, że sporo podrózuję po świecie (w kręgach zbliżonych do antykorwinistów uchodziłbym za złodzieja) obserwuję jak żyją różne narody i kiedyś przysłuchałem się rozmowie buddyjskiego mnicha z jakimś turystą, któremu wytłumaczył, że aby być szczęśliwym wystarczyw wyzbyc sie pragnień...
I tu nie sposób odmówić niemal korwinistycznej logiki, jednak budzi się pewne ale... najwyższy rozwój gospodarczy mają te nacje, którym wciąż mało. Gdzie są ludzie bez wyższych pragnień? Zapraszam do Indian w amazońskiej dżungli, plemin afrykanskich albo papuasów. Czy chcielibyśmy tak żyć?
Ze swojej strony podsumuję jedynie, że we wszystkim trzeba mieć umiar i cieszę sie, że są ludzie, którym ciągle mało bo dzięki nim mi żyje się lepiej - chociaż ja wielkich pragnień nie mam.
 
Do góry