Pc-LCD podłączenie

jurbel

New member
Mam LCD LE40656 SAMSUNG i pc karta GeForce 8400GS.Podłączyłem obraz i hula że HEJ. Mam problem z audio,próbuje kablem Jack+2chince i nic. PROSZĘ O POMOC.:(:(:(:(:(
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Najpierw podłącz Cinche do jakiegoś wzmacniacza/amplitunera (jack w kompie) a potem mini jacka np. do empetrójki (cinche w TV) i napisz czy grało, będzie wiadomo gdzie pies jest pogrzebany...
 

jurbel

New member
Przepraszam że tak póżno odpowiadam,pracowałem. niestety nie mam nic takiego. Myśle że to problem compa[audio],gdzie jestem laikiem.:confused:
 

timbot

New member
Bez reklam
pytanko - podlaczasz przez dvi-hdmi czy przez dsub-dsub (vga). jesli to drugie, to musisz wykorzystac kabelek minijack z kompa na mini jack w tv kolo zlacza pc (dsub)
 

jurbel

New member
Jest kilka wejść na chince,ja podłączam koło wejścia pc,gdyż tak wyczytałem w instrukcji[po angielsku],po za tym próbowałem wszędzie i nic.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam

Attachments

  • sams.JPG
    sams.JPG
    490 KB · Wyś: 61
Ostatnia edycja:

jurbel

New member
Dzięki,próbowałem,nic z tego,NIE DZIAŁA.Kolega ma podjechać w czwartek,może coś zrobi.Dalej myśle że to audio w compie REALTEK HD AUDIO.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
No to wracamy do początku, musisz podłączyć kompa do czegokolwiek co ma wejście audio i sprawdzić czy gra. Głośniki komputerowe, cokolwiek...

Nie obraź się o to pytanie, ale Jacka podłączasz do odpowiedniego wyjścia w kompie?
 

jurbel

New member
Tak ,Podłączam głośniki i pracują dobrze.Dżięki za pomoc ale ja stoje w miejscu. Próbowałem już wszystkiego i dalej nic....:hmm::(:hmm::(:(:hmm::hmm::confused::confused::confused::confused::confused:
 
Do góry