PanasonicTH-42PD60E***rozbita matryca***

roni30

New member
Witam wszystkich,
Wiem, że pierwszy post i już wołanie o pomoc:) ale mam "mały" 42-calowy kłopocik:)
Mianowicie podczas transportu pękła, nie wiedzieć kiedy i jak, matryca w moim Panasonicu TH-42PD60E - od wewnątrz począwszy od dolnej krawędzi matrycy rozchodzą się dwa pęknięcia w kształcie litery V.

1. czy jest możliwa i ewentualnie opłacalna wymiana tego elementu?
2. gdzie mógłbym uzyskać pomoc w tej sprawie?
3. jeśli to nieopłacalne, co mogę zrobić z tym sprzętem? oprócz wyrzucenia na śmieci rzecz jasna;)...ktoś skupuje takie "rozbitki"?

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc w tej sprawie... serdecznie pozdrawiam forumowiczów!

p.s. mam photo-mogę wysłać, jeśli to w czymś pomoże...
Mój @: dolmis@op.pl
 
Ostatnia edycja:

roni30

New member
Experci !!!

Bardzo dziękuję wszystkim pseudo expertom na tym forum za udzieloną pomoc:mrgreen: Widać gdy "kłopot" dotyczy np. wyboru modelu tv przy jego zakupie nie stanowi to dla nikogo żadnego problemu, zwłaszcza jeśli zadający pytanie poda ze 2,3 modele do wyboru-"który wybrać? taki, taki a może jeszcze inny??? Czy wydać tyle kasy a może dołożyć i kupić ten droższy??? - wtedy odpowiedzi sypią się jak liście z drzew.
A tu - trochę techniki i...hmm... gubimy się, co?8)
Cóż...jeszcze raz dziękuję-FANTASTYCZNE FORUM:DPOLECAM SERDECZNIE !!!
Jedno z lepszych, jakie miałem okazję odwiedzić:eek:k:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Rozumiem, że pseudo zostało użyte w żartobliwej formie. Lepiej uważać na takie określenia, gdyż ktoś mógłby się poczuć dotknięty.

ArtS :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Trochę trzeba mieć nie tak z dynią żeby takie teksty pisać w swoim drugim poście na forum :hmm:

Jednak pozdrawiam,
 

RheeTCT

New member
Nie rozumiem dlaczego tak nerwowo.Sprawa mocno nietypowa ,a to nie jest forum żadnych "ekspertów" tylko ludzi ,którym nieobojętna jest sprawa HDTV-na ogół zwykłych użytkowników.Widocznie nie ma wśród nas pracowników serwisów itp.,bo myślę że tylko ktoś taki może pomóc.To raczej dobrze ,że nikt kto nie zna się na tym naprawdę nie próbuje Ci "pomagać".To z pewnością musi obejrzeć fachowiec,ja mogę tylko próbować Cię pocieszać,że może nie wszystko stracone.Niewykluczone,że pękła tylko szyba ochronna,jeżeli w ogóle jest taka w tym modelu.Wal do serwisu ,inaczej chyba się nie da.
P.S.ArtS jakoś nie załapuję o czym mówisz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry