Panasonic TX-P46S20e bedzie dla mnie dobry?

kaykay

New member
Witam, zdecydowalem sie na plazme z tytulu, czy to dobry wybor przy moich warunkach? A moze
LG 50PS3000?

Jakie masz warunki - pokój 6m x 4m
Preferowana wielkość matrycy – 46"
Preferowane marki - Brak
Jaki sygnał – Cyfra+ SD, w przyszlosci odtwarzacz plikow HD w .mkv
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? – Głownie na wprost
Jaka odległość od ekranu – 3m-4,5m
Jakie urządzenia do podłączenia - Tuner cyfry+ bez hd.
Jaka klasa cenowa – do 3K, im taniej tym lepiej
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – wieczorem
Jakie masz nasłonecznienie pokoju – 2 okna i drzwi balkownowe na dluzszej, wschodniej scianie, telewizor ma krotszej, południowej scianie.
Ile osób zasiada przed telewizorem – 1-4
Jaki masz ulubiony program – filmy, sport, informacja
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - bez swiatla
Ma stać czy wisieć - stac
Czy ma być HD Ready czy Full HD – raczej Full
 
Ostatnia edycja:

conrdd

New member
Ja mam siedzenia w odległości 3,5 i 4m od TV i 50" cali jest OK (sygnał mam tylko SD). Powiem więcej - gdybym miał 58" też nie byłby za duży. Stąd IMHO 46" dla ciebie będzie za mały.

Mam 50S20E
 

Tiptop

New member
Ja miałem 50tke 3m od ekranu, czasem nawet blizej jak siedziałem na fotelu i była ok. Ale koniecznością jest sygnał cyfrowy choćby SD ale cyfrowy. Do analoga to max 42 cale.
 

kaykay

New member
Dzieki, nad tym modelem sie wlasnie najbardziej skupiam. Jednak przestraszylem sie gdy zobaczylem ile ten teelwizor pobiera pradu. Moj obecny crt 21" wg oznaczenia pobiera 75W a panasaonic az 285W! Kupujac ten telewizor musze sie liczyc z prawie 4 razy wiekszymi rachunkami za prad zuzyty przez to urzadzenie?
 

don111

Banned
to jest maksymalny pobór, średnio nie będzie więcej niż 200W, może nawet mniej jeśli preferujesz mniej jaskrawe nastawy obrazu
 
Do góry