Panasonic P42G20 vs LG 42LE5500

Michal134

New member
jak w temacie decyduje miedzy tymi dwoma modelami prosze o rady ktory wybrac pisalem wczesniej post ale raczej male zainteresowanie bylo poczytalem troszeczke i raczej wybiore cos z tych 2 modeli z gory dziekuje za pomoc i fachowe rady

warunki
3 m do telewizora
pokoj nasloneczniony umiarkowanie sa rolety
TV ma sluzyc wylacznie do "n" oraz do otwarzania filmow divx z usb ( bardzo wazne !)
ma stac
kwota ok 3000 zl
chce miec dobry obraz sd jak i hd filmy sport, zona inne kanaly tvn itp
pokoj ma 17 m2

troche boje sie plazm czy moze ktos mi odpowiedziec czy ten model juz nie ma typowych wad plazm tj wypalania loga stacji i buczenia bo gdzies tak wyczytalem

bardzo dziekuje za rzeczowe odpowiedzi pozdrawiam

ps. wiem ze LG to LED :)
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Najlepiej wyposażony w tej kwocie jest Lg 42pj550,żadnego buczenia,odtwarza divx,ale nie jest FHD,o wypalanie loga się nie martw bo jak ma się wypalić to w każdej plazmie,najlepiej zrobisz jak nagrasz coś na ''pena'' i sam sprawdzisz w sklepie.
 

Michal134

New member
kupiony :)

kupilem wczoraj P42G20E bylem w sklepie gapilem sie chyba z godzine na obraz w różnych jakościach kablowka, dvd, moj pendrive zdecydowanie wygral Panasonic, dziekuje wszystkim za rady dzisiaj sie nim troche bawie i jestem bardzo zadowolony z jakosci obrazu bajka :) lecz mam jeszcze pare pytan poniewaz jest to moja pierwsza plazma w życiu

1) trzeba jakos docierać plazme czy to tylko miało zastosowanie do starszych modeli
2) czy do tego modelu Panasonic P42G20E trzeba dokupic adapter wifi nie jest tani cos kolo 350 zł czy da sie inaczej podpiąc ten tv do internetu ( oczywiscie kabel odpada :)

z gory dziekuje za odpowiedzi i rady pozdrawiam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Na temat docierania nowych modeli Plazm jest tyle zdań ilu użytkowników....
Ale z pewnością nie zaszkodzi jak na początku zrezygnujesz z dynamicznych ustawień obrazu i postrasz się nie oglądać non stop tego samego kanału ( np. TVN24).
 

slawko_23

New member
Bez reklam
kupilem wczoraj P42G20E bylem w sklepie gapilem sie chyba z godzine na obraz w różnych jakościach kablowka, dvd, moj pendrive zdecydowanie wygral Panasonic, dziekuje wszystkim za rady dzisiaj sie nim troche bawie i jestem bardzo zadowolony z jakosci obrazu bajka :) lecz mam jeszcze pare pytan poniewaz jest to moja pierwsza plazma w życiu

1) trzeba jakos docierać plazme czy to tylko miało zastosowanie do starszych modeli
2) czy do tego modelu Panasonic P42G20E trzeba dokupic adapter wifi nie jest tani cos kolo 350 zł czy da sie inaczej podpiąc ten tv do internetu ( oczywiscie kabel odpada :)

z gory dziekuje za odpowiedzi i rady pozdrawiam

1. a docierałeś auto?
2. działa tylko adapter panasonica (przynajmniej na razie)
 
Do góry