Odtwarzanie filmów w formacie dixix

olegord

New member
Witam wszystkich. Czy są na polskim rynku nagrywarki DVD odtwarzające filmy divix nagrane na płytach DVD RW+/- ? Jeśli tak to jakie modele. Mam trochę filmów na takich płytach i obawiam się, że stacjonarne nagrywarki DVD mogą ich nie czytać. Czy jedyna rada to nagrywać takie filmy na DVD R ? Jest to trochę nieekonomiczne. Dziękuję za odpowiedź.
 

timbot

New member
Bez reklam
lg sa "super multi" łykną wszystko, najwyżej powoli nagrywają płytkę. Philipsy (np dvdr5570h) również połkinie RW+/-, chyba teraz już prawie wszystkie nowe też ruszą. Lepiej wybrać nagrywarkę i sprawdzić czy łyknie i tyle.
Tylko że, czy jest sens nagrywać na dvd-rw? może lepiej i szybciej kombinować coś zeby pendrivy łapało po prostu?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
olegord tak jak napisał mój przedmówca LG faktycznie są multi, ja mam RH278 i DVD RW +/- działają bez problemu! jest też wejście USB, do którego można podłączyć pendriva i przegrać film divix na dysk.
 

timbot

New member
Bez reklam
sprzecik marciniozo, jak inne lg łyka również płytki dvd-ram, chociaz oczywiscie relatywnie powoli na nich zapisuje nagrywrka, rowniez nie kazda nagrywarka komputerowa z dvd-ram współpracuje
sa to płytki drogie, ale wygodne - nie trzeba kasowac płyty (tak jak rw) - po prostu kasujesz wybrany film i zwalnia ci sie miejsce na płycie :) zupełnie jak dysk twardy/pendrive
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Timbot płyt DVD-RAM nie testowałem "jadę" cały czas na RW. W tej chwili wróciłem z pracy:D i próbuję nagrać film DVD DL na płycie Verbatim / właśnie listonosz dostarczył paczkę /. Zobaczymy jak wyjdzie.

A co do samej nagrywarki to nie narzekam, sprzęcik niczego sobie, pewnie i są lepsze, ale ten model LG mi pasuje.
Pozdrawiam

Edit
DVD Verbatim DL wypalona!!! Płytka "gra i buczy" jest OK". Troszkę dłużej trwała finalizacja.
Jednak co Verbatim to Verbatim....
 
Ostatnia edycja:
Do góry