odtwarzacze divxHD - który wybać?

deskjet

New member
Witam ostatnio na polskim rynku pojawił sie odtwarzacz MANTA DVD056 który odtwarza divxHD, a za kilka tygodni ma pojawić sie odtwarzacz Ferguson DVP868HD z tą sama funkcją.
Normalnie nie porywałbym sie na taki sprzęt, bo w sieci nie ma dużo filmów divxHD, ale nowy allplayer ma mieć funkcje konwersacji filmów hd w MKV (ktorych jest o wiele wiecej) do divxHD.

Z tąd moje pytanie czy polecacie kupic mante czy jednak poczekac na fergusona? Funkcje maja chyba zbliżone, ceny fergusona nie znam ale mysle ze tez bedzie podobna do manty.

Który wybrać? Co polecacie?
 

nobo

New member
Manta jest marka polska ... w ktora wrzuca sie wszystkie smieci made in china ... kiedys zajrzalem do magazynu serwisowego w jednym ze sklepow nie-dla-idiotow... stalo tam jakies 300 odtwarzaczy Manta .... wogole nawet sie nie schylaj po mante
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szeniek

New member
deskjet napisał:
Czyli Ferguson to lepsza marka od manty?

Witam
Myślę że TAK. Wprawdzie mniej znana jeśli chodzi o Polskę i odtwarzacze DVD bo ich domeną są tunery TV-SAT. Poczytałem co nieco na forum MANTY i włosy zjeżyły mi się na głowie:confused: . Odtwarzacz 056 to bardzo nie dopracowana pozycja. Stwarza dużo problemów. Wszyscy nabywcy liczą na nowy SOFT i poprawki. Ferguson mimo swoich niedociągnięć (bo też je ma) jest duuużo lepszą propozycją. Poczytam o nim jeszcze trochę i chyba się skuszę.:-D

Pozdrawiam
 

a4tech

New member
Ferguson to też Polska firma :D
To były Telstar :)

Lecz za te pieniądze jest całkiem spoko :eek:k:
No i to zupełnie inna liga w porównaniu z mantą :p
 
Do góry