Nvidia Ion

HDbobik

New member
Witam.Jestem nowy na tym forum i niewiem czy to dobry dział na ten temat,prosze wiec o wyrozumiałośc na wszelki wypadek.
W zwiąsku z tym że od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś odtwarzaczem HD HDD chciał bym poznać waszą opinie na temat platformy Nvidia Ion i nieporównywalnie większych możliwości w porównaniu do takich Popcornów ,TViXów czy innych powyżej 1000 zł.
300 dolców za taki komputerek to fajna cena.Ja chyba zdecyduje się narazie na WD TV HD Playera w oczekiwaniu na tą skrzyneczke.

PS. dodał bym linki ale nie moge bo nie napisałem jeszcze co najmniej pięciu wypowiedzi
 

yanq33

Member
9607-nvidiaion2.jpg

Nvidia Ion ma się pojawić w połowie roku więc chętnie odkupię od Ciebie WD Playera za pół ceny ;)
Tak na poważnie to Ion wydaje się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż dotąd dostępne playery sieciowe. W końcu to taki malutki komputer PC, który można wyposażyć w dowolne oprogramowanie tak jak jego większych braci. Nie będzie problemów że nie czyta tego czy tamtego rodzaju plików lub polskich napisów. Do tego dochodzi wspaniała możliwość grania na dużym ekranie w gry (strategie, starsze, rzadkie tytuły itp) niedostępne na konsolach i korzystanie z internetu :mrgreen:
Sam na nią czekam z niecierpliwością
 

HDbobik

New member
Dokładnie tak jak piszesz @yanq33 ,to dopiero może być prawdziwe Media Center,ale ja chyba poczekam na wersje z dwujajowym atomem,już w necie są jakieś testy takiej maszynki.No i oczywiście nie tak na początku wejścia tego na rynek bo jednak nowości kosztują.A co do WDTV to już dzisiaj kosztuje 499zł w sklepie w którym wczoraj kosztował jeszcze 459zł.
 
Do góry