nowy projektor, 2600 zł

damiangrabarski

New member
Witam, planuję zakup projektora, który będzie służył do filmów, oraz za jakiś czas, do PS3. ALE, niestety kompletnie się nie znam na tym, dlatego prosiłbym o jakieś porady. Projektor jak na razie ma być w pokoju, około 3,5 metra od ściany, na półeczce. Ma być on podłączony do kompputera [co może być problemem, ponieważ znajdowałyby się te dwa urządzenia po przeciwnych stronach pokoju, kupono długiego kabla, tak?] Raczej zależy mi na 720p [ i tu też pytanie, jak projektor zachowuje się po podłączeniu do komputera, jak jest z rozdzielczością?]. Chciałem się zamknąć w 2500-600 złotych, jeśli by się dało.

odpowiem na pytania, jeśli za mało danych podałem.

pozdrawiam
 

treumatic

New member
W tej cenie to nie zaszalejesz za bardzo. Projektory bardzo podrozaly, pol roku temu byloby moze wiecej opcji do wyboru. Z projektorow to za tacene BENQ W500 albo jak znajdziesz to jakies Sanyo Z4. Na sciane nie masz co rzucac obrazu tylko zaopatrz sie w domowej produkcji ekran. Gdzies jest tutaj topic o tym jak jeden uzytkownik zrobil calkiem solidny ekran z plyty.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ten Infocus to dobry sprzet, czytalem wiele dobrego o nim na forach, ale jest wykonany w technologi DLp, co u niektorych moze stanowic niemaly problem z zamocowaniem takiegoz projektora. Poczytaj o roznicach pomiedzy projektorami DLP a LCD i sam zdecyduj
 
Do góry