Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie mam drukarki 3d ale z kartofla zaraz wytne.

Trzymam Cię za słowo :D
Polska kinematografia przeżywa rozkwit po niesamowicie ciężkich latach wraca dobre kino.
I mam nadzieję że ten film będzie tego potwierdzeniem
Racja.Był słabszy okres dla polskiego kina,jednak od jakiś 5 lat,całkiem nieźle się to kręci i wychodzi sporo dobrych tytułów ;)

Niebawem dłuższy trailer :D
poster.jpg
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Buba, Pokuta (polski tyt.) była u nas z pół roku temu w publicznej. Kurna.... żałuję, że nie nagrałem. A polecasz?

A lubisz dramaty i romanse? Bo to nie jest film wojenny. Po prostu ujecie z plazy w Dunkierce mi sie wbilo w pamiec. :)

Edit:
Moze inaczej.
Polecic moge, ale ostatnio widzialem 2 ciekawsze i lepsze dramaty:
Monster Calls - absolutnie polecam - pewnie pzypasuje wiekszosci, bez wzgledu na wiek. Manchester by the See tez jest niezly,
Bardzo tez mi przypadl do gustu Nocturnal Animals, ale mlodziez chyba nie podzieli mojego entuzjazmu, dal tej pozycji.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Buba, jak są dobre to lubię. Tylko muszą być naprawdę dobre. To znaczy jedno: chwytać za męskie serce. Dużo jednak w tym temacie rozczarowań.

A te trzy tytuły, które podałeś to akurat są na mojej watchliście ☺ do tego dopisałem Pokutę.

A dziś z kobitą zapodaliśmy godzinę Mr. Nobody. Więcej nie dało rady - idziemy spać. Co do filmu, póki co mieszanka zaciekawienia i... niestety momentami nudy, ale potencjał widać. Jutro lub w piątek kończymy. Mam nadzieję, że coś się ruszy. Widział ktoś?

A kilka dni temu próbowaliśmy obejrzeć tą komedię z Bullock i Mc Carthy, ale poleglismy. Kupa... nie taka najgorsza rzadka i smierdzaca, ale jednak kupa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do góry