Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
To sie chyba powinno inaczej nazywac. Moze zlote palanty?
Wez np ubiegloroczna nagrode za Najlepsza komedia albo musical.;)
Dla mnie zlote globy, to byl tylko Ricky Gervis.
Ogladalem troche SNL , nawet cos tu wrzucalem, ale Jimmy Fallon, to nie jest moj ulubiony host talk showu na wesolo. Wole Conana. Maly smiszny, zberezny irysek.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Jimmy Fallon sie nie nadaje. Niby komik z niego ale sztywniak jest na maxa , albo zwyczajnie nie bawi mnie jego poczucie humoru .

Chris Rock - tego goscia uwielbiam i widzial bym go zawsze na miejscu prowadzacego , ewentualnie Ricky Gervais.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Arrival - nie jest to interstellar. Nie jest to zwykły s-f, nie jest to film prosty. Dźwięki super, pomysł ciekawy a reszty nie bede zdradzał. Bo jeden wielki spoiler. Nie żałuje wydanych 12 zł :p
Musze to na spokojnie w domu obejrzeć jeszcze ;)
Lolek dopisz do listy zakupów :)

Czyli się podobał - to super bo to zawsze cieszy jak fajny film się obejrzy.. czyli nie ma w nim za dużo efektów specjalnych coś własnie takiego jak Interstellar ...:) choć pewnie ten film ciężko będzie pobić..

A propo Szybkich 8 to może być lepiej bo tak wygląda że więcej jazdy samochodami będzie a to lubimy :)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To sie chyba powinno inaczej nazywac. Moze zlote palanty?
Wez np ubiegloroczna nagrode za Najlepsza komedia albo musical.;)

Co Ty chcesz ? Przecież 'Marsjanin" słusznie wygrał w swojej kategorii :D
Jimmy Fallon sie nie nadaje. Niby komik z niego ale sztywniak jest na maxa , albo zwyczajnie nie bawi mnie jego poczucie humoru .

Chris Rock - tego goscia uwielbiam i widzial bym go zawsze na miejscu prowadzacego ,

O Fallonie mam podobne zdanie.Z kolei Rock jest ok,ale musi mieć dobry repertuar,bo na Oscarach 2016 za dużo żartował o czarnoskórych,co po trzecim dowcipie,stało się przynajmniej nudne...;)
 

pantomima

Banned
Zartowal , poruszal ta kwestie bo tego wymagala sytuacja.
Ani troche nie bylo nudno , a jezeli juz mu zarcik nie wypalil to mimika nadrabial wszystko ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
za dużo juchy.Widać że reżyser lubuje się w tym.Leje się jak z kranu.Nie mój typ.Ale jego filmy to wszystkie takie

"Jucha", co to jest?
Tak, Tarantino ma swój styl i chwała mu za to.

Wydaje się,że będzie sporo scen z samochodami,co jest dobre dla tej serii ;)
No i ta niedobra Charlize :D

Brawo, będą auta ;) Chociaż tyle. Co z natury powinno być oczywiste.
Dla fana motoryzacji miły widok i ja pierwszy łykam takie pozycje, ale to już czyste S/F i to uznaje za największą wadę tej serii, a ja bym tam widział klimat "The Cannonball Run".

To klasa sama w sobie, są auta i wokół tego się wszystko się skupia, przy tym Szybcy to bajka dla smerfów.
Pomijając już piękne Kobiety, bo trudno nazwać Farrah Fowcett lachonem czy dziunią.
Podobnie zresztą jest z "Death Proof", można? Można.
Gdzie dziś takie filmy? Czy wszystko dziś musi latać i być oderwane od rzeczywistości?
Wystarczą Marvele i pochodne.

[youtube]HtMvkA84s4Y[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jimmy Kibel ? - nie nadaje sie !

Caparzo może go jeszcze zestrzelić i sam wystąpić.Mimikę twarzy ma dobrą :D
f32be12d0002b07d4de9b6cb


Brawo, będą auta :wink: Chociaż tyle. Co z natury powinno być oczywiste.
Dla fana motoryzacji miły widok i ja pierwszy łykam takie pozycje, ale to już czyste S/F i to uznaje za największą wadę tej serii, a ja bym tam widział klimat "The Cannonball Run".

To klasa sama w sobie, są auta i wokół tego się wszystko się skupia, przy tym Szybcy to bajka dla smerfów.
Pomijając już piękne Kobiety, bo trudno nazwać Farrah Fowcett lachonem czy dziunią.
Podobnie zresztą jest z "Death Proof", można? Można.
Gdzie dziś takie filmy? Czy wszystko dziś musi latać i być oderwane od rzeczywistości?
Wystarczą Marvele i pochodne.

Armanig,"Szybcy..." to trochę inny typ rozrywki :wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig,"Szybcy..." to trochę inny typ rozrywki :wink:

Tak, ja widzę, że inny ;)
Właśnie tego żałuje, bo jest tam wszystko co chciałbym widzieć jako fan. Jest budżet, są auta, czego chcieć więcej.
No, ale nie. Musi być pod konkretną grupę.
Tyle, że tego już jest pełno, każdy znajdzie coś dla siebie, a filmów stricte "moto" jak na lekarstwo.
Z ostatnich "NFS", ale to też... chociaż i tak (dla mnie) lepszy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak, ja widzę, że inny :wink:
Właśnie tego żałuje, bo jest tam wszystko co chciałbym widzieć jako fan. Jest budżet, są auta, czego chcieć więcej.
No, ale nie. Musi być pod konkretną grupę.
Tyle, że tego już jest pełno, każdy znajdzie coś dla siebie, a filmów stricte "moto" jak na lekarstwo.
Z ostatnich "NFS", ale to też... chociaż i tak (dla mnie) lepszy.

Nie jesteś sam.Też bym zobaczył fajny wysokobudżetowy muscle car z R-ką i zdjęcia jakiegoś Lubezkiego :D
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Czyli się podobał - to super bo to zawsze cieszy jak fajny film się obejrzy.. czyli nie ma w nim za dużo efektów specjalnych coś własnie takiego jak Interstellar ...:) choć pewnie ten film ciężko będzie pobić..y :)

Interstellar to waga super ciężka w tym gatunku. Arrival to s-f ale psychologiczny. Nie ma tam efektów jak w transformersach, chociaż bardzo fajnie zrobione efekty statków. Wygląd obcych mnie troche rozczarował ;) nie powiem co to było ;P Film jest fajny stonowany jak exmachina czy the signal. Te filmy mają coś wspólnego ze sobą.
Przy Interstellar ma tylko jeden związek ;) czas ;) :blagam:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Snowden" - Oliviera Stone, zaliczony.
Snowden (2016) - Filmweb

Lubię Gordona-Levitt'a i oglądało się całkiem przyjemnie.
Kto nie widział, niech ogląda gościa w akcji u Fallona:
https://www.youtube.com/watch?v=R4ajQ-foj2Q
Shailene Woodley też fajna kobitka, dziwne, że nikt o niej nie wspomina ;)

Tak czy inaczej, seansu nie żałuje. Przyzwoite kino.

Obecnie atakuje Breaking Bad i tutaj muszę Kolegom przyznać rację.
Wciąga. Im dalej tym lepiej, a miałem rezygnować po kilku odcinkach.
 

pantomima

Banned
Gordona-Levitt - juz w 3rd rock from the sun , pomimo ze byl to serial komediowy gosc pokazal ze ma potencjal .
Dla mnie obecnie , to czolowka !
Film rzeczywiscie przyjemny ;)
 
Do góry