Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja Świt oglądałem dawno i mi się podobał. Ostatnio był w Empiku za 17,99 zł i go kupiłem - tym bardziej, że to jedyny film Zacka Snydera jakiego mi jeszcze brakuje. Dziś odbieram, więc kolekcja będzie pełna ☺

A 28 dni/tygodni też mam - Danny Boyle też dobry (jego jest jedynka) ☺
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Ok. Juz wiem.
Nie domysliliscie sie na czym polega moja pomylka?
Patrze tytul znajomy, zombie, "opalony" - zgadza sie! Tymczasem nie. To byl inny "opalony".
Day of the dead (2008). Sorry Ciagle jestem w recovery modzie, po wczorajszym ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ulubionym programem lolka jest Ziarno na tvp1 w niedziele :D

Gęsia skórka.. Świetny film, aż chce sie wykupić hbo i canal+ ...

Dawn of the Dead to dla mnie jeden z fajniejszych filmów o zombie. Mi sie podoba, do tego 28 dni i 28 dni późnej ;)

Gęsia skórka słaba ale dzisiaj jest S. Jobs - różne opinie czytałem ale nawet na tym forum niektórym się film podobał..


a jutro zwierzogród - tę bajkę dużo osób zachwalało...


a w poniedziałek C.P. Wzgórze krwi.. - w tym wypadku rożne opinie.. ale generalnie też ludziom film podszedł..

Myślę że wszystkie trzy warte obejrzenia są, a czekać w najlepszym wypadku dwa lata aż pojawią się jako nowości w Polsacie czy w tvn to nie dla mnie - nie wspomnę o super reklamach w czasie filmu..ja nie pamiętam kiedy coś oglądałem na tvn czy Polsacie ( mam na myśli filmy). A teraz jest jeszcze lepiej jak kiedyś bo wiele filmów jest puszczanych 3-5 miesięcy od premiery na BR - średnia jest około 4 miesięcy.. Dla mnie jest to super rozwiązanie.
 

pantomima

Banned
Tak Lolek , szczegolnie wart uwagi jest "Zwierzogrod" - prosze Cie ;)
W ogole strach sie za to zabierac , brzmi przerazajaco !
To chyba taka wrzutka pod Halloween ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I w listopadzie drugi sezon Paktu - jak dla mnie super serial.. HBO kręci drugi sezon Watahy - tez przyzwoity serial - moim zdaniem.. i coś nowego kręcą Ślepnąc od świateł ale za wiele nic o nim nie słyszałem.. nie licząc tego..

Ponad dwuletnie prace nad adaptacją "Ślepnąc od świateł" zaowocują pierwszym klapsem na planie zdjęciowym już w listopadzie 2016 roku. Wszystkie sześć odcinków reżyserować będzie Krzysztof Skonieczny, twórca "Hardkor Disko". Scenariusz jest wspólnym dziełem Jakuba Żulczyka i Krzysztofa Skoniecznego.

- Sześć dni z życia dilera kokainy w trakcie świąt Bożego Narodzenia to materiał na thriller, czarne kino, z akcją, sensacją i mocnym, autorskim głosem - mówi Izabela Łopuch. - Ale chcemy również, żeby 'Ślepnąc od świateł' było mocną, może nawet brutalną w swojej szczerości - ale wypełnioną także romantyzmem i czarnym humorem - elegią o Warszawie. Opowieścią o świecie, w którym wszelkie wartości zostały odrzucone, a ludzie ze swoimi uczuciami, marzeniami, brakiem kontaktu z samym sobą, dryfują w pustkę. Być może jedyną ucieczką z tej pustki jest przyznanie się przed samym sobą, kim jest się naprawdę - dodaje.


Pantonima to jest kwestia gustu ludziom się podobał :

http://www.filmweb.pl/film/Zwierzogród-2016-703836

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.imdb.com/title/tt2948356/&prev=search

a ja o gustach ludzkich nie dyskutuje bo każdy ma prawo do swojej oceny...ale na tym forum tez ludzie pisali o tej bajce i jakoś nie byli zawiedzeni.. co nie oznacza że Tobie czy mi ma się podobać.. ja nigdy ie oceniam z góry filmu..
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Z ostatnie oglądanych.
Lights Out (horror) - może być , na jeden raz. 7/10
Star Trek Beyond - film dla pilotów kosmicznych statków. Instruktarz prowadzenia statków podany w rozwiniętej formie. Po seanse mogę śmiało poprowadzić każdy galaktyczny statek. Dla pasionatów technologicznych bzdur. Dno. 2/10
Mr. Church- odskocznia od sztampowego kina. Mocne. Dla tych , kto lubi dramaty , pozycja obowiązkowa. Eddi , w tej roli zaskakuje.;-) 8/10
Busanhaeng- Horror. Nu może horror. Ciekawy film. 6/10
Myeong-ryang (Bitwa za Men Rian) Dobry Koreański film. Dla tych, kto lubi filmy wojenne. Z rozmachem , z dobrymi efektami. 7/10
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I to jest to co napisałem wyżej każdy ma swoje podejście indywidualne do filmu ... myślę że nie Tobie jednemu na tym forum ta bajka podeszła..
 

zgred72

New member
Z ostatnie oglądanych.
Lights Out (horror) - może być , na jeden raz. 7/10
Star Trek Beyond - film dla pilotów kosmicznych statków. Instruktarz prowadzenia statków podany w rozwiniętej formie. Po seanse mogę śmiało poprowadzić każdy galaktyczny statek. Dla pasionatów technologicznych bzdur. Dno. 2/10
Mr. Church- odskocznia od sztampowego kina. Mocne. Dla tych , kto lubi dramaty , pozycja obowiązkowa. Eddi , w tej roli zaskakuje.;-) 8/10
Busanhaeng- Horror. Nu może horror. Ciekawy film. 6/10
Myeong-ryang (Bitwa za Men Rian) Dobry Koreański film. Dla tych, kto lubi filmy wojenne. Z rozmachem , z dobrymi efektami. 7/10

Mr Church bardzo dobre kino, Lights Out -db ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Jaki znów opalony? 🙂
S.Berlusconi powiedzial kiedys o Obamie - "- No ten taki opalony" i tak mi sie jakos to wrylo w pamiec.
We wlasciwym filmie, ktorego akcja rozgrywa sie w centrum handlowym, to byl V.Rhames, zas w tej B-szmacie, ktora dzieje sie w bazie wojskowej, jest inny opalony. Poniewaz jednak V.Rhames ma tez tam cameo i to jest jedyna, dobrze rozpoznawalna twarz w tym filmie, to mi sie pomieszaly.
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nawet mi przez chwilę przeszło przez głowę, że chodzi o Vinga, ale jakoś szukałem dalej. Tekst Silvio też znam, ale nie powiazalem. Gapa jestem

Co do tej B-szmaty, kiedyś nawet nagrałem w tv. I nie dotrwalem do końca. Już na początku skasowałem ☺
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Star Trek Beyond - film dla pilotów kosmicznych statków. Instruktarz prowadzenia statków podany w rozwiniętej formie. Po seanse mogę śmiało poprowadzić każdy galaktyczny statek. Dla pasionatów technologicznych bzdur. Dno. 2/10

Ja właśnie dokończyłem i może nie dam 2/10 ale w mojej opinii,bardzo ładnie powiedziawszy,film jest średni.Poprzednia część podobała mi się znacznie bardziej :wink:
Lolek,pytałeś się jak tam sprawy techniczne,więc szału pod względem a/v nie ma :wink:

image.jpg

image.jpg

image.jpg


Widziałem także nowego "Kickboxera" z Van Dammem i dobrze,że już się skończył :wink:

Trochę o nadchodzącym "Obcym".Uwaga,w artykule są sceny nagości :mrgreen:
Obcy: Przymierze - potworne eksperymenty na kolejnych zdjęciach z planu!
 
Do góry