Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Caparzo

New member
Bez reklam
Ale to nie film na faktach ;P a możliwe że i takim jednym czołgiem narobili wiele szkód ;)

byłem w wojsku, widziałem co nieco, interesuje się 2 wojną itp itd. :bober:
 

zgred72

New member
Ale to nie film na faktach ;P a możliwe że i takim jednym czołgiem narobili wiele szkód ;)

byłem w wojsku, widziałem co nieco, interesuje się 2 wojną itp itd. :bober:
Zgadzam się z Tobą.Są przykłady w historii np.Wittmann ze można jednym czolgiem namieszać.Porównuje ten film do Szeregowca Ryana gdzie prawie wszystko było dograne.
Ważne ze sie dogadaliśmy 😊
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tysiaka wydasz i masz odtwarzacz, Twój pewnie swoje już przeszedł - troszkę tych filmów obejrzałeś więc ...wiecznie nic nie trwa... chyba że jest dość nowy to wtedy inna bajka..

Kupiłem tego Panasa 460 za 619 zeta w Rtv Euro Agd. Zajebisty sprzęt. Do czasu. Odmówił współpracy (tylko na nowszych, ogólnoświatowych płytach!) dokładnie po 2 latach i 3 miesiącach.

Gwarancja, muszę sprawdzić, ale jest chyba na 2 lata. Przypadek? Dodam, że sprzęt był oczywiście podłączony do neta i aktualizowany.

Wczoraj go odłączyłem i przez menu serwisowe (znalazłem w sieci) zrobiłem reset ustawień. Ale.... on nie obejmuje downgrade softu! Znów, przypadek? I ludzie w sieci piszą o tym samym. Również w przypadku Sony czy Samsunga. Mają dokładnie takie same objawy jak mój Panas. Identyczne.

Oj, ładnie nas firmy dym... w czarny otwór. Dodam, że płyty dvd działają bez zarzutu. Blu-raye od Monolithu (nasze krajowe wydania, tylko na nasz rynek) też. I stare blu-raye ogólnoświatowe również. Reszta, czyli względne nowości... nie. Nawet to co działało kilka dni temu.

Wątpię, żeby to był laser, bo nic by nie działało...

Teoretycznie mógł paść jakiś moduł od bd-live, ale kurna, od neta już go odłączyłem.

Na przyszłość najlepiej być offline. Z drugiej strony, tracimy aktualizacje softu. Chociaż czy to źle? Wrrrrrr.....
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja Ci powiem Kolego nigdy nie aktualizowałem odtwarzaczy dvd czy tez teraz BR i naprawdę nigdy nie miałem problemu z odtwarzaczami do czasu aż padły ze starości.. mało tego powiem Ci że w Hornie Gość powiedział mi że jeśli odtwarzacz działa prawidłowo to żeby w cale go nie aktualizować .. przypadek czy coś jest na rzeczy >>>> jak szkoda Ci kasy na jakiś że tak powiem bardziej markowy to niestety jesteś zdany na samsungi, panasy, sony itp.. i to co Ty masz to faktycznie może nie być przypadek..a działanie firm żeby nas...


Widziałeś są zapowiedzi :
star trek i legion samobójców, J. B..


Zapowiedzi Premiery DVD i Blu-ray - Filmy Blu-Ray 3D i DVD Sklep BlueDvd.pl


W empiku wersja 2d jest droższa niż tutaj na L. S natomiast 3d jest taniej w empiku..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oby bo są tacy ludzi jak choćby Ty którym zależy na takim wydaniu tego tego filmu... dla mnie nie ma różnicy ale skoro jakieś zapotrzebowanie jest to Dystrybutor powinien zapewnić..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety z cenami to ich grzeje :) nie potrafię zrozumieć tego bo jakby cena tych wydań była na maksa 20 zł droższa to więcej ludzi by kupowało a tak 40 zł płacić dodatkowo to naprawdę trzeba lubić..

Ja na Doktorka już zarezerwowałem seansik w 3d ale to dopiero w przyszłym tygodniu... mam nadzieję że będzie to co oczekuje od tego filmu :)
 
Do góry