Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie wspominając już "Ostatni dzień" .

Zgaduje, ze masz na mysli Najdluzszy dzien? ;)


No bylo troche fajnych filmow o 2 wojnie swiatowej. Jak bylem maly to hitem dla mnie byl O jeden most za daleko i Tora! Tora! Tora! , zwlaszcza ze moja ulubiona usypianka w wieku przedszkolnym, byly Bitwy Morskie, Kosiarza. Ale sa jeszcze Wielka czerwona jedynka, czy Krzyz zelazny,

Bubafat a ten film z Audrey Hepburn widziałeś ? :D:wink:
https://www.youtube.com/watch?v=yW6HIUHkKPk
No dobra,chyba trzeba będzie w końcu zmęczyć tego nowego "Star Treka" :wink:

Nie, ale dzieki za przypomnienie. Kiedys widzialem zapowiedz i wciagnalem go na liste, ale juz zapomnialem o tym filmie.
Przelecialem wczoraj przyczajonego, milo ale bez szalenstw UHD z tego chyba nie bedzie.
Czekam teraz na remasterke Hero, zwlaszcza, ze nie mam na polce. To byl bajecznie kolorowy film. Moze zrobia jakies WCG/HDR. Ale mi sie marzy.
 
Ostatnia edycja:

zgred72

New member
Zgaduje, ze masz na mysli Najdluzszy dzien? ;)


No bylo troche fajnych filmow o 2 wojnie swiatowej. Jak bylem maly to hitem dla mnie byl O jeden most za daleko i Tora! Tora! Tora! , zwlaszcza ze moja ulubiona usypianka w wieku przedszkolnym, byly Bitwy Morskie, Kosiarza. Ale sa jeszcze Wielka czerwona jedynka, czy Krzyz zelazny,



Nie ale dzieki za przypomnienie, Kiedys widzialem zapowiedz i wciagnalem go na liste, ale juz zapomnialem o tym filmie.
Przelecialem wczoraj przyczajonego, milo ale bez szalenstw UHD z tego chyba nie bedzie.
Czekam teraz na remasterke Hero, zwlaszcza, ze nie mam na polce.

Dokładnie ten :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Stare przyslowie pszczol mowi, ze to zwyciezcy pisza historie. A ze w przypadku filmu, pisza ja ku uciesze prostej gawiedzi...
Heil Spectra!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czekam teraz na remasterke Hero, zwlaszcza, ze nie mam na polce. To byl bajecznie kolorowy film. Moze zrobia jakies WCG/HDR. Ale mi sie marzy.

Ja bym z chęcią zobaczył remastera "Samsary" :D
7331_4_1080p.jpg
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A mi padł bd player........ odtwarza tylko stare filmy, monolithy i dvd. Widzę że milion osób na świecie ma tak samo. Chyba producenci specjalnie to robią....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przy takiej ilości filmów nic dziwnego, że zajezdziłęś sprzęt.
To i tak sukces, że tyle wytrzymał. Dzisiejsze sprzęty, w większości to badziew w ładnym opakowaniu.

Zaliczyłem dziś (po latach) ponownie Miasto Gniewu (dramat):
http://www.filmweb.pl/Miasto.Gniewu

Kto nie widział, niech się zabiera. Świetna pozycja.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Samsara jaka by nie była, a prezentuje się świetnie, to broni się samą treścią, a ta jest genialna ;)

Jeszcze mogą ją nieźle podrasować.Specyfikacja techniczna wymiata :wink: :
Samsara (2011) - Technical Specifications - IMDb
Do tego skan 8K :wink:

Mam też PlayStation 3. Od 3 lat lub nawet dłużej jej nie włączyłem. Dziś sprawdziłem i wszystkie płyty hulaja. A bdp od Panasa nie chce 😣

A planujesz w niedalekiej przyszłości zabawę z 4K ? :wink:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Sceny walki, czyli tradycyjnie z Niemców zrobili ciamajdy ;)

Może jakbyś znał troche historie, to Niemcy nie zawsze byli wysokimi 30 ponad latkami wyszkolonymi i doświadczonymi... Z końcem wojny, kiedy jankesi i ruskie cisneli ich, to tam służyły 20 letnie dzieciaki którym nakazano iść i walczyć pod groźbą kary śmierci. Dla mnie Furia to bardzo dobra pozycja.
 

zgred72

New member
Może jakbyś znał troche historie, to Niemcy nie zawsze byli wysokimi 30 ponad latkami wyszkolonymi i doświadczonymi... Z końcem wojny, kiedy jankesi i ruskie cisneli ich, to tam służyły 20 letnie dzieciaki którym nakazano iść i walczyć pod groźbą kary śmierci. Dla mnie Furia to bardzo dobra pozycja.

Akurat kolego historię znam dość dobrze i interesuję się II W Św.Jakbyś oglądał dokładnie, a myślę że oglądałeś, w filmie jest sporo nielogicznych zachowań.Jeśli byłeś w wojsku , to chyba wiesz :) Już nie mówię o tym ,że jeden czołg wygrywa prawie z całym batalionem ;) ale poruszanie się niemieckich żołnierzy ( atak i przemarsze) jest pod wszelką krytyką.Jak powtórzę sobie film, to dokładnie wynotuję.
Wiadomo,że na końcu zmuszane były do walki dzieciaki w wieku 14 i więcej lat.
Nie powiedziałem,że film jest zły.Tylko taki sobie.W miarę dobrze odwzorowano umundurowanie.
Pozdrawiam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A mi padł bd player........ odtwarza tylko stare filmy, monolithy i dvd. Widzę że milion osób na świecie ma tak samo. Chyba producenci specjalnie to robią....

Tysiaka wydasz i masz odtwarzacz, Twój pewnie swoje już przeszedł - troszkę tych filmów obejrzałeś więc ...wiecznie nic nie trwa... chyba że jest dość nowy to wtedy inna bajka..

Caparzo kiedyś na Discovery oglądałem o tym co napisałeś - cała masa była tych młodych chłopaków.. którzy szli bo musieli.. Niemcy w czasie wojny nie byli wszyscy źli.. a to że jeden czołg szaleje :) to inna bajka....
 
Ostatnia edycja:
Do góry