Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Henry

Active member
Bez reklam
;)
beverly-hills-cop-eddie-murphy-okay.jpg

Przyznaj się w końcu, że tak naprawdę lubisz ckliwe filmy.
Piramida nie będzie komentował, obiecał ;)
 

pantomima

Banned
Nie wiem.Ocenę na IMDB ma niezłą :
Mr. Church (2016) - IMDb

Zaś wczorajszy film o duchach mnie nudził ;-)

A wiec to tak ? , tego typu ocenami teraz bd sie sugerowac ;)
Ja juz dziekuje za ten film . Oj.., od niechcenia z nudy moze i obejrze ale napewno nie wybiore sie do kina ;)
O duchach ? - o jakim filmie zagajasz ?


Henry - jak najbardziej tak ;)
Most Szpiegow - to ostani "ciekawy" film ktory ogladalem .
Poza tym susza panie ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnie filmy o duchach są nudne i bazują tylko na bezpośrednim "przestraszeniu" widza,czyli wyskoczy coś nagle z głośnym dźwiękiem ;-)
Co do "Mostu Szpiegów",to taki familijny film,bo chyba nikt nie liczy na poważną produkcję z Hansem ? ;-)
 

pantomima

Banned
Ostatnie filmy o duchach są nudne i bazują tylko na bezpośrednim "przestraszeniu",czyli wyskoczy coś nagle z głośnym dźwiękiem ;-)
Co do "Mostu Szpiegów",to taki familijny film,bo chyba nikt nie liczy na poważną produkcję z Hansem ? ;-)



Nie okreslil bym tak tego filmu .To typowy thriler szpiegowski ktory raczej plasuje sie dosc daleko od typowych familijnych produkcji ;)
Natomiast z cala pewnoscia "Mr. Church " zaliczylbym do kina familijnego . No ;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Pantomima,może obejrzyj sobie jakieś europejskie kryminały,to zrozumiesz w czym rzecz :wink:


Ale ja doskonale rozumie co masz na mysli i tak samo doskonale potrafie wylapac roznice miedzy kinem familijnym(Most Szpiegow wedlug Cb.), a typowym kryminalem , powiedzmy np skandynawskim .

Europejskie kryminaly ? -pomimo ze to pewnie filmy ze swietna fabula ,mocnym tlem itp itd , mocno osadzone we wspolczesnych realiach(choc nie zawsze) to jednak podziekuje .

Obecnosc zla na swiecie i mozliwosc odnalezienia istoty odpowiedzialnej za to zlo to niby taki typowy scenariusz tego gatunku zachecajacy widza do typowej gry intelektualnej podczas seansu ?!
Niby tak i wydaje sie to calkiem ciekawe wyzwanie ale mnie to zwyczajnie nie jara .
Nie jest to forma rozrywki ktora lubie , gatunek za ktorym przepadam , ktory mnie przyciaga do tv .
Tak ze dzieki ale NIE ! :p
 

pantomima

Banned
Takie rozminki są już od setek lat :wink:

Sa , nie sa .. To malo istotne ;)
Wazne jest to co komu pasuje , co lubi, w czym gustuje .
Ja europejskim kryminalom mowie Nie .

Nie wiem czy ten film jest kryminalem ale do dzis go pamietam , ogladalem go bedac jeszcze w podstawowce na kasecie vhs - Igla ;),chyba produkcji angielskiej . To jedyny obejrzany kryminal ktory mi sie przypomina .
Bedzie beka jak kryminalem nie jest ;)
 

pantomima

Banned
Nie mowie ze nie sa .
Tak naprawde to malo styku z nimi mialem i nie wydaje jakichkolwiek sadow,tym bardziej negatywnych ocen .
Jezeli trafie a wydaje mi sie ze ost.gdzies w ramowce widnial "Wrog publiczny..." to obejrze z ciekawosci ;)
 

pantomima

Banned
No no ;)
Jak juz podjalem wyzwanie i zdecydowalem sie obejrzec francuski kryminal to tutaj rowniez bd niebywale zdeterminowany i postaram sie nie pomylic ;)
Dzieki za info .
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pantomima, bardzo lubię Lublin i okolice, trochę czasu tam spędziłem (zawodowo ponad 2 lata) i miło wspominam, zwłaszcza letnie posiadówy w knajpach i browary rzemieślnicze ;)
 

pantomima

Banned
Pantomima, bardzo lubię Lublin i okolice, trochę czasu tam spędziłem (zawodowo ponad 2 lata) i miło wspominam, zwłaszcza letnie posiadówy w knajpach i browary rzemieślnicze ;)

To milo bo myslalem ze sarkazmem delikatnie pocisnales ;)
Jak kazde wieksze miasto tak i Lublin stopniowo sie rozwija,pozytywnie przeksztalca .Nie jest najgorzej , da sie zyc ,moze glownie dzieki tym knajpom i browarom rzemieslniczym ;)
 
Do góry