Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo jakim trzeba byłoby być idiotą żeby np. w USA gdzie film na wejście kosztuje 20-25$ $ ściągać z sieci ... biorąc pod uwagę ich zarobki.. A jak sam wspomniałeś jaki to film jest wg Ciebie - to po co ludzie ściągają ??? To kim są Ci ludzie skoro taki film ściągają ??? A dla Producenta to są jego pieniądze (jego chleb) - to samo bym robił na jego miejscu.. ba na miejscu każdego Producenta polskiego filmu tak bym robił ... jeśli słaby film to się czeka aż pojawi się w tv albo nie ogląda się w cale, a ile jest takich osób które pomimo tego że dużo ludzi pisze, że dany film jest słaby to i tak ściąga taki film.. więc po co to robić.. a potem mieć pretensje że Policja zabiera kompa na 3 miesiące ... ie licząc skutków finansowych, gdzie kończy się to zapłatą za obejrzenie takiego filmu kilkoma setkami ..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Film średni. Producent to wie bo mało zarobił. Więc teraz trzeba dorobić się na tych co ściągają. A ci będą płacić ze strachu zamiast 25 zl bilet lub dvd to 500 za odstąpienie. Tak to działa... A nie ściągają tacy koneserzy kina jak wy :p tylko zwykli ludzie dla których nie ma czegoś takiego jak opinia jak ocena.


Caparzo siema ☺

Akurat dziś obejrzalem Szeregowca Ryana na bd. Wstyd się przyznać - dopiero teraz wiem czemu "Caparzo" Panie vin Diesel 😊

Tak właśnie od szeregowca sie wzieło :) :blagam:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie ważne ile i gdzie kosztuje film. Filmy w sieci w dobrej jakości pojawiają się znacznie szybciej niż na płytach i to jest główny powód tego że ludzie zasysają. Nie tylko w Polsce, tylko w każdym kraju. Nawet gdyby filmy na premierę kosztowały po 10 zł to ludzie i tak będą zassysać, bo to proste i wygodne rozwiązanie. Łącza internetowe są obecnie na takim poziomie, że pozwalają na pobranie takiego pliku w kilka minut więc ściągą się wszystko, nawet wersje nagrywane kamerką na których przeważnie nic nie widać ani nic nie słychać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Film średni. Producent to wie bo mało zarobił. Więc teraz trzeba dorobić się na tych co ściągają. A ci będą płacić ze strachu zamiast 25 zl bilet lub dvd to 500 za odstąpienie. Tak to działa... A nie ściągają tacy koneserzy kina jak wy :p tylko zwykli ludzie dla których nie ma czegoś takiego jak opinia jak ocena.




Tak właśnie od szeregowca sie wzieło :) :blagam:

Dokładnie Kolego wg mnie I cz i tak lepsza od II cz.. - obejrzałem w tv i luzik.. a powiem Ci więcej są kina które przecież w niektóre dni bilety są po 15 zł ale to i tak jest za drogo.. musi ktoś kino zbudować gdzie film będzie kosztował 1 zł + oczywiście Vat ( tylko gdzie szukać takiego idioty???)- ale to i tak będzie dla wielu za dużo bo trzeba przecież dojechać do kina ... więc lepiej ściągnąć film i obejrzeć na swoim monitorze od kompa.. i do tego ściągnąć z lipnej strony a potem mieć żal, że najdroższy film w życiu się obejrzało na 24 calowym monitorze....
 

pantomima

Banned
Jeszcze nie oglądałem,jednak czytałem opinie,że film jest dosyć przyjemny w odbiorze :wink:
Dodatkowo,ciekawy jestem Eddiego Murphy w bardziej poważnej roli...
No i niebrzydką Britt Robertson jakoś lubię oglądać ;-)

Edie Murphy w nowej odlosnie ? - niezle !
Tak sie sklada ze ostanio po obejrzeniu Gliniarza z Beverly Hills 3 delikatnie zaczalem sie zastanawiac co sie stalo ze juz tak dlugo nie widac tego aktora na duzym ekranie a tu prosze , jaka niespodzianka :)
O jakim filmie mowa ?
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida
Gdyby umlknelo.
E.Murphy jest u mnie na indeksie, wiec czeka go poczekalnia, tak czy siak, bo sa inne pozycje.
Ja to dzisiaj widze tak: najpierw Dr Strange - w kinie a pozniej Assassin, w domu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bubcio kiedy do kina na Doktorka idziesz?

Pantonima od piątku do poniedziałku kilka premier mamy :) plus jeszcze mam do obejrzenia Dzień niepodległości 2 - byłem w kinie ale chcę zobaczyć jak to pod względem technicznym wyszło na BR..bo zazwyczaj lepiej to wygląda..szczególnie jeśli chodzi o 3d .. w sensie jakości obrazu bo wielkość obrazu w kinie i tak generalnie robi dla mnie lepsze wrażenie.. w pewnych produkcjach,,,
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo Ty chyba średnio Marvela co ??? :) Ale daj znać co i jak i czy warto iść do kina czy w tv na BR wystarczy ... choć po trailerach to ja obstawiam że jak się lubi Marvela to kino na mus .. :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Po obiedzie, w kinie, generalnie mnie bierze sennosc na wszystkim. Ale jak sie chce ominac tlumy, to nie ma zmiluj, trzeba isc przed 18, albo ze wzgledu na dzieci nawet przez 15. Dzieki temu pusta sala, zamiast rozmlaskanej bandy.
Lolek. To moze od razu, zaocznie napisze Ci, ze warto is do kina, Nie bedziemy ryzykowac, co? ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak myślę że warto iść do kina i zobaczyć te efekty na wielkim ekranie, a nie tych naszych "śmiesznych" 55-65 calowych tv.. :) Ale tak czy siak napisz swoje wrażenia.. a po obiedzie to faktycznie spać się chce :) ale może dasz radę :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Melodramat ? Myślisz,że Eddie będzie miał romans z Britt i to ich dziecko ? :grin:
Mi to wygląda na pozytywny i ciepły filmik a jak będzie,to się okaże :wink:
 

pantomima

Banned
Nie bój nic, niedługo więcej go będzie na ekranie, gdzieś czytałem, ze wróci jako Gliniarz..., ma zagrać też z Arnim i Dannym de Vito w kolejnej części Bliźniaków... ;)

Rozbawiles mnie Henry :)
Zartujesz sobie prawda ;) haha

Oj Piramida - drama melo drama nie w sensie doslownym jako gatunek filmu a raczej o odbior mi chodzilo ;)

To jakies nudnawe filmidlo bedzie .
 
Do góry