Monitor LCD 26" + tunerTV czy Telewizor LCD 26"?

Status
Zamknięty.

Marc0s

New member
Tak jak w temacie . Co mi lepiej wybrać ?

MONITOR LCD 26" SAMSUNG 2693HM (1440 zł)
i oczywiście dokupił bym do niego jakiś tuner


czy może SONY KD-L4000 26" ???


Bardziej polecacie mi ten telewizor czy monitor ?
Głowne zastosowanie to : granie w gry na kompie + ogladanie filmow z kompa + ogladanie zwykłej kablówki.

Jeśli macie inne propozycje to chętnie usłysze :) tylko konieczna jest możliwość zawieszenia na ścianie :)
 

SDman

Banned
Witam,
obraz na Telewizorze 26" HD redy z natywną rozdzielczością 1360x768 w dokumentach , necie itp nie będzie dobry !
Gry , video, obraz z TV w szczególności SD będzie bardzo dobry w końcu to Telewizor i mała matryca (im mniejsza matryca w TV Lcd
tym obraz bardziej ostry z mniejszą ilością niedoskonałości tej technologii).
Monitor 26" może mieć już wysoką rozdzielczość 1920x1080 powinien wymiatać. Praca na kompie max ostrość -to przyjemność!
Oczywiście zależeć będzie to też od jakości karty graficznej jeśli dobra to Full HD z Blu -reya powinno dać super efekt.
Ale gorzej będzie z sygnałem z dodatkowego zewnętrznego tunera TV oraz z filmami np z divixa !
Tak więc nie prosty to wybór trza zdecydować % czego więcej będzie oglądane i jaka ilość pracy jako sam monitor do kompa.
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprzęt Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!
 
Status
Zamknięty.
Do góry