[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja tam wole z zona zagluszac seans.... :) a tak na poważnie Kiedyś rano oglądałem jeden film i moja jeszcze w tym czasie spała i dopiero jak wstała zorientowała się ze coś oglądam. Spala przy zamkniętych drzwiach od salonu i sypialni wiec myślę że nie jest aż tak źle...
;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ja tam wole z zona zagluszac seans.... :) a tak na poważnie Kiedyś rano oglądałem jeden film i moja jeszcze w tym czasie spała i dopiero jak wstała zorientowała się ze coś oglądam. Spala przy zamkniętych drzwiach od salonu i sypialni wiec myślę że nie jest aż tak źle...
;-)

:D Ten film to chyba "To nie jest kraj dla starszych ludzi" ? ;-)
 

lobos

New member
Bez reklam
Ja tam wole z zona zagluszac seans.... :) a tak na poważnie Kiedyś rano oglądałem jeden film i moja jeszcze w tym czasie spała i dopiero jak wstała zorientowała się ze coś oglądam. Spala przy zamkniętych drzwiach od salonu i sypialni wiec myślę że nie jest aż tak źle...
;-)
Cieszę się, że jest tak dobrze! :eek:k: Zwykle seans tak się kończy ;-)
Ja muszę zainwestować w dywan, bo jak oglądam wieczorem i zamykam drzwi od salonu i sypialni to mimo wszystko słychać dudnienie przy scenach akcji.
Bez przesady, ale jednak... Muszę chyba nowy dom budować ;-)
Albo zmniejszyć salon, ale wyciszyć go na maxa! Tylko powiedz to Żonie... ;-)
 

lobos

New member
Bez reklam
No fakt, sama podłoga jednak trochę za twarda, na dywanie zdecydowanie wygodniej :p
Otóż to :) Tylko jak pomyślę, że będę go musiał odkurzać trzy razy dziennie (znając moje dzieci i mnie-nawiedzonego pod względem porządku) to jakoś tak zwlekam ;-)
P.s. sceneria im bardziej "egzotyczna" typ lepsze przeżycia :p
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Ale to nie zmienia faktu że to dalej ten sam równy gość.;-)

Nic dodać nic ująć. ..:eek:k: Tak trzymaj Henius:smile:

Lobos jak da się czadu z glosnoscia i podkręci się suba tak żeby ściany się trzesly to nie ma bata tego nie usłyszeć za ścianą a nie raz i poczuć .. ;-) Wszystko w granicach rozsądku, ale testowanie ulubionych scen zostawiam sobie jak nie ma nikogo w domu... ;-)
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
A co do zestawu to są już jakieś testy u Ciebie? :)
Wiem, że faworyt to Aria 928 były, ale może jest już coś lepszego na tapecie? ;-)
 
Do góry