Mocowanie LCD na ścianie - Sharp 42X20E

gibon

New member
Witam,
W zasadzie to pierwszy mój post tutaj więc od razu witam wszystkich.
Planuje zakup Sharp 42X20E - czy to dobry wybór się nie pytam - dużo już o tym tutaj się piszę. Zastosowanie to gry, DVD, w przyszłości telewizja z N, odległość od TV ok 3m.

Mam natomiast pytanie na temat mocowania tego urządzenia - planuje zamocować je we wnęce na ścianie, która ma dosyć ograniczone rozmiary - po zamocowaniu telewizora z każdej strony w poziomie zostanie mi około 4 cm. Pytanie jest następujące:

- czy ktoś zna \ może polecić jakiś uchwyt ścienny do tego telewizora? Idelanie by było gdyby takowy posiadał możliwość wysunięcia telwizora delikatnie do przodu żeby uzyskać dostęp do kabli podłączonych z tyłu.

- Nie mocowałem jeszcze tego typu urządzeń więc pytanie czy taka operacja będzie do wykonania przy takich wymiarach i wolnej przestrzeni. Jeżeli wymagany do zamontowanie będzie jakiś większy ruch w poziomie to może nastręczać to pewne problemy.

Pytanie może i trywialne ale w porównaniu do pytań o jakość \ możliwości \ etc ale powiedzmy że "życiowe". O ustawienia itp będę się pewnie pytał później :).
 
Do góry