miniLED do jasnego salonu TCL, Samsung?

lucash9

New member
Im więcej czytam, tym bardziej nie wiem co z mini ledów wybrać. Samsung QE65QN85C czy TCL TCL 65C855. Sprzedawca MediaExpełt namawiał mnie mocno na TCL, tylko że to dosyć nowy model i mało o nim recenzji użytkowników. Mam do wydania 5-6k+ PLN telewizor tylko do serwisów stream (Netflix, Youtube, Prime, Disney itd.). Mam soundbar z dolby atmos. Pomóżcie coś proszę. A może coś innego z miniLed w tych pieniądzach jest godne uwagi. Oleda nie chcę, mam mocno nasłonecznione pomieszczenie, musi być jasny obraz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miał rację, TCL ma większą jasność.
Masz teraz dla członków forum za 4799 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Będzie wszystko co potrzebujesz i znacznie wiecej niż u Samsunga w wyposażeniu.

Kiedy planujesz zakup ?
 

lucash9

New member
Miał rację, TCL ma większą jasność.
Masz teraz dla członków forum za 4799 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Będzie wszystko co potrzebujesz i znacznie wiecej niż u Samsunga w wyposażeniu.

Kiedy planujesz zakup ?
W zasadzie to już chciałbym kupić, ale jeśli warto poczekać na jakąś okazję to też mogę poczekać. A powiedz mi o co chodzi z tą promką dla członków forum, co ja miałbym zrobić żeby dostać taką cenę?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Promocja była przez tylko dwa dni ( piątek i sobota).
Sorry ale byłem na urlopie, a koledzy wyprzedali.
Wszystkie się wyprzedały od razu.

Nowa dostawa we wtorek.
Cena nowa to 5299 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
Ale też tylko do środy.

Jeśli pasuje możemy działać.
Podaj proszę dane na PW,
 

lucash9

New member
Ten TCL ma jakieś drobne problemy z serwisem MAX,nie wiem jak z pozostałymi.
To są te "możliwości" otwartego systemu pheh :). Wiesz może czy Samsung z tym swoim systemem też ma jakieś bolączki jeśli chodzi o serwisy steramingowe? Akurat na tym mi głównie zależy, bo tylko to oglądam na tv.
 

sk09372

Member
To są te "możliwości" otwartego systemu pheh :). Wiesz może czy Samsung z tym swoim systemem też ma jakieś bolączki jeśli chodzi o serwisy steramingowe? Akurat na tym mi głównie zależy, bo tylko to oglądam na tv.
Ja ma Samsunga z 2021r,tizen jakimś demonem prędkości nie jest ale czy to MAX czy Viaplay chodzi u mnie normalnie, a i Netflix też działał.
 

lucash9

New member
Jakie dokładnie "bolączki" masz na myśli?
Pytasz pytającego? To właśnie ja chciałbym wiedzieć o potencjalnych problemach przed zakupem. Np. kolega powyżej pisał o drobnych problemach z serwisem MAX na TCL, dlatego w kontekście jego odpowiedzi zadałem pytanie o Samsung, czy są z nim jakieś problemy jeśli chodzi aplikacje.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Pytasz pytającego?
No tak.Racja.
Mam 65QN91A od niemal trzech lat.
Na bieżąco korzystam z Netflix ,Max ,Disney , Prime Video ,Sky Showtime.Nie mam bezpośredniego porównania do tego jak działają te aplikacje na telewizorach z Androidem czy Google TV
Ale u mnie wszystko działa sprawnie i płynnie.Nic się nie zacina ,nie muli.
Na liście dostępnych w telewizorze apek mam jeszcze Canal+ , Rakuten , player ,Apple tv.Tych aplikacji nie uzywałem ,więc nie wiem jak działają.Sprawdzałem przed chwilą i można zainstalować np.Viaplay.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Promocje są i się kończą.
Nigdy nie trwają wiecznie.

Właśnie w piątek się sprzedały !
Nowa promocja jest też tylko do środy.
Później 5799 zł - z pakietem.
 

lucash9

New member
Promocje są i się kończą.
Nigdy nie trwają wiecznie.

Właśnie w piątek się sprzedały !
Nowa promocja jest też tylko do środy.
Później 5799 zł - z pakietem.
No w piątek, w piątek, ofertę też złożyłeś mi w piątek, a ja chciałem kupić w piątek. Czy Ty sam teraz kupił byś za tyle wiedząc, że przed chwilą była cena 4799 i nie kupiłeś bo sprzedawca zawalił i nie raczył odpisać? Czy w ogóle byś chciał jeszcze z nim robić jakiekolwiek interesy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszędzie na świecie , na wszystkie towary - popyt kształtuje cenę.
Dla członków forum jest trochę inaczej. seny zawsze są specjalne.
 
seny zawsze są specjalne.

Czyżby podświadomość zadziałała? "Sceny" zawsze specjalne.
Chłop zapytał o cenę, dostał odpowiedź, a jak wyraził zainteresowanie (błyskawicznie zresztą) to odpowiedzi nie było, a kolejnego dnia, że już cena nieaktualna.
I miał rację wytykając Ci, że jesteś niepoważny.
Mam nadzieję, że znajdzie się dla niego ten TV w cenie w jakiej mu go proponowałeś.
 
Do góry