Medialux

coyote222

New member
Szczerze odradzam zakupy w tym sklepie www.medialux.pl. Sprzedają towar niekompletny, używany. Ludzie tam pracujący są całkowicie niekompetentni.
Jeśli chcecie uniknąć problemów, stresów i wielu telefonów, które i tak nic nie dadzą omijajcie ich z daleka.


Uważajcie na ten sklep jeśli chcecie uniknąć problemów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dnc

Moderator
VIP
Rozumiem, że wiedzę na temat tego sklepu posiadasz z własnego dświadczenia lub doświadczenia kogoś znajomego? Bo pisać o kimś to jedno, a mieć powód no i dowód to drugie.
 

coyote222

New member
Tak się składa że mam i powód i dowód. Zakupiłem u nich odtwarzacz hd dvd. Przysłali mi sprzęt używany, jedna z płyt (dołączonych gratis do sprzętu była w odtwarzaczu) A CO NAJGORSZE sprzęt dostałem bez pilota.
6 tygodni telefonów do MEDIALUX'u nic nie dało. Dodzwonić się do nich graniczy z cudem. A jeśli już się dodzwoniłem (a zaznaczam że w tym czasie dzwoniłem kilkanaście razy) za każdym razem musiałem od podstaw tłumaczyć o co chodzi. Obiecali że do mnie oddzwonią. Nic z tego. Chciałbym przestrzec innych przed tym sklepem. Jest tyle innych...
Po prostu po co Wam problemy.
Pozdrawiam
 

forrmat

New member
Medialux???

UWAGA!!! Ostrzegam wszystkich! Nie kupujcie w sklepie Medialux! Jest to banda nieodpowiedzialny, kłamliwych oszustów! Oto historia mojego zamówienia:
1) sobota 6 grudnia - zamawiam internetowo aparat + kurier ( jeszcze nie tak blisko do świąt, ale lepiej nie ryzykować) i wpłacam pieniądze
2) poniedziałek 8 grudnia - pieniądze są juz na koncie sklepu
3) czwartek 11 grudnia - dzwonię zaniepokojony ciszą mailową ( brak potwierdzenia czegokolwiek)
Po wielu próbach i nabiciu na sekretarce impulsów udaje mi sie dodzwonić do obsługi.
Pan niemrawym głosem informuje mnie ze fakturka została juz wydrukowana, ale aparat jeszcze nie wyszedł. Grzecznie pytam o powód. Pan mówi że nie wie, ale napewno dzisiaj wyjdzie ze sklepu i będzie jutro ( piątek) albo najpóźniej w poniedziałek. Lekko zaskoczony ale uspokojony czekam...
4) Piątek 12 grudnia - cisza
5) Poniedziałek 13 grudnia cisza - postanawiam dzwonić - nie udaje mie sie po kilku próbach w okolicy 14 godziny. Dzwonie ponownie koło 16.
Tym razem jestem uparty. Z karty leci ponad 20 zł na odłsuchiwaniu w kółko sekretarki która każe czekać. W końcu odbiera ten sam koleś. Jest bardzo zdziwiony ze towar NADAL nie wyszedł z magazynu. Zaczynam tracić cierpliwość. Jest poniedziałek ( juz TYDZIEŃ po zaksięgowaniu przez medialux kasy na koncie) a ja musze we wtorek wyjechać z Warszawy do Poznania. Pytam więc czy istnieje możliwość zmiany adresu odebrania paczki. Pan mówi - NIE! Ja mówie - Jak to? Na to On - jest juz wystawiona faktura Vat i nie można! Zdenerwowany mówie że może sobie te fakturke podrzeć bo chrzanią ją - chce aparat! Zapłaciłem przeciez za kuriera god damn! I uwaga - co pan na to? - Że nie jego wina że zmieniam miejsce odebrania aparatu! No to wpadłem w szał i sie wydarłem że chce rozmawiać z kierownikiem.
Obsługujący mnie koleś powiedział że w tej chwili kierownik ma przerwe - ale juz zapisał do mnie numer i kierownik oddzwoni. Mocno &$@$&iony czekam...
6) Wtorek 14 grudnia - ... Cisza.... 13 godzina - dzwonie kilka razy, wreszcie sie dodzwoniłem - "tak, mam pana kartke z telefonem - zaraz zadzwoni do Pana kierownik"
Czekam do piętnastej - cisza... DZWONIE znowu...każe natymiast podać do słuchawki kierwonika. - JEST!!! Jest kur@$ kierownik! Sukces!!!
Jak wyglądała rozmowa z Kierownikiem:
K: " witam, niestety pana aparat okazał się uszkodzony "
Ja: " cooo?"
K: " właśnie przed chwilą się dowiedziałem, mamy kilka uszkodzonych produktów... czajnik, suszarke... i pana aparat"
Ja: "cooo?!?!?!?!"
K: " Niestety mamy duży ruch, ale może chciałby pan inny aparat...och nie... nie mamy nic podobnego...To co robimy?"
Ja: " pan żartuje?"
Dalej nie ma sensu cytować bo cenzura tego nie puści...
Zażądałem zwrotu pieniedzy na konto.
Reasumując :
Czekałem 8 dni na paczke zapłaconą z kurierem! Nie dostałem zadnej informacji tel, ani mailowej. zero kontaktu, masa nerwów i na koniec okazało sie ze aparat jest uszkodzony ( moze wogole go nie mieli...)
Sam moge sobie w brode pluć bo zawsze sprawdzam komentarze na różnych serwisach opiniotwórczych i była tam jednak większość na +, lecz nie zwróciłem uwagi ze tendencja jest dramatycznie spadkowa. - Masa jest komentarzy w stulu - towar doszedł uszkodzony, lub " czekam juz miesiąc"
ODRADZAM ZAKUPY W MEDIALUX - PARTACTWO I OSZUŚCI!!!!!
 

mss

New member
ja także nie polecam tego sklepu choć nie robiłem u nich zakupów...
jednak kontaktowałem się parę razy z nimi telefonicznie, co wcale nie było zbyt proste pomimo, że udało mi się odnaleźć 4 różne ich telefony...mieszkam od lokalizacji sklepu "tylko" 30 km, ale nie zdobyłem się ich odwiedzić osobiście, a na próbę odbióru osobistego wykręcali się regulaminem :p jak usłyszałem ich wykręty i niezbyt chętne podejście do poważnego klienta dałem sobie spokój i zakupiłem sprzęt w innym sklepie i jestem zadowolony :D
szczerze odradzam ten sklep i napiszę to, że jak lubicie ryzyko to próbujcie tam kupować :p
 

longmen

New member
Ja kupowałem kilka miesięcy temu zmywarkę Bosch i piekarnik Bosch (obie rzeczy jednym zamówieniem). Zamówienie opiewało na 4600 PLN więc wybrałem płatność przy odbiorze. Czekałem z ponad tydzień na kompletację i dostawę. Towar doszedł. Wszystko OK. Moja rada jest taka jeżeli kupujecie coś wartościowego to wybierajcie zawsze opcję płatność przy odbiorze. Ja jak kupuje coś powyżej 500 PLN to zawsze płacę przy odbiorze. Nie ma wtedy problemów z kurierem i uszkodzeniami - jak paczka rozwalona i sprzęt uszkodzony to można wogóle nie odbierać i nie płacić.
 
Do góry