MAGNAT QUANTUM 677 jaki amplituner ?????

bin79

New member
Witam mam pytanie jaki amplituner dobrać do kolumn podłogowych MAGNAT QUANTUM 677
3-drożny bass reflex Moc znamionowa RMS kolumn 200 W Moc muzyczna kolumn 350 W Pasmo przenoszenia kolumn 20 Hz - 50 kHz Impedancja znamionowa kolumn 8Ω
zestaw na razie będzie tylko stero a z czasem 5.1 ustawiony będzie w salonie około 40mk2 i otwarta przestrzeń na jadalnie i korytarz . Budżet jaki mogę na tą chwile przeznaczyć to około 2.5 tys zł . Muzyka 70% filmy 30%
Zastanawiam się nad 3 modelami :

nr 1 SONY STR-DN 1050 cena około 2300zł (nowy ) amplituner ten posiada dużo bajerów nie wiem czy przydatne i potrzebne ale WI-FI chyba fajna sprawa?

nr 2 HARMAN KARDON AVR 460 cena około 1900 zł (używany ) i to jest mój faworyt :wink:

nr 3 PIONEER VSX-LX53 cena około 1500 zł ( używany )

I tu mam dylemat czy kupić nowy w cenie do 2500 zł czy może lepiej używany i trochę tańszy lub w podobnej cenie wyższy model ? a wy co byście mi polecili czy te amplitunery co podałem , a może coś innego w tej cenie co dobrze zagra ? :niewiem:
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Bierz tego Sony ewentualnie Yamaha z serii Aventage ( ja mam z tymi kolumnami właśnie Yamahe i gra to cudownie)

Sent from my ZX Spectrum 48k
 
Do góry