LG RH 388 H - Kopiowanie DivX z tekstem na dysk

yarek78

New member
Witajcie.
zastanawiam się na kupnem nagrywarki LG RH 388 H i mam jedną zasadniczą wątpliwość, ponieważ chciałbym skorzystać z możliwości kopiowania na dysk filmów skompresowanych przez DivX ale producent podaje, że owszem można kopiować dane na dysk ale w kilku formatach tzn. mp3, wma, mpeg2, mpeg4(DivX).
Zastanawia mnie czy mimo, że producent nie podaje że można kopiować teksty do DivX na dysk, to jest taka możliwość.
Pytam, bo jest to dla mnie kluczowe, a odpowiedź nie jest oczywista.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Pozdrawiam.
 

yarek78

New member
Ponieważ udało mi się dotrzeć do interesującej mnie informacji w serwisie producenta, sam sobie odpowiadam, że na dysk można kopiować tylko pliki wideo bez tekstów.
Może kogoś to zainteresuje.
Pozdrawiam.
 

Krzysiocz

New member
yarek78 napisał:
Witajcie.
zastanawiam się na kupnem nagrywarki LG RH 388 H i mam jedną zasadniczą wątpliwość, ponieważ chciałbym skorzystać z możliwości kopiowania na dysk filmów skompresowanych przez DivX ale producent podaje, że owszem można kopiować dane na dysk ale w kilku formatach tzn. mp3, wma, mpeg2, mpeg4(DivX).
Zastanawia mnie czy mimo, że producent nie podaje że można kopiować teksty do DivX na dysk, to jest taka możliwość.
Pytam, bo jest to dla mnie kluczowe, a odpowiedź nie jest oczywista.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Pozdrawiam.

Zaraz sprawdzę i napiszę jak to jest z przenoszeniem DivX-ów z napisami w wyżej wymienionym modelu.Pozdrawiam
 
Do góry