LG oled 65B23LA matryca

Kamil031

New member
Witam serdecznie. Czy orientuję się ktoś czy jest to możliwe żeby w telewizorze LG oled 65bB23LA była zamontowana matryca o oznaczeniu LG oled 65B9/C9 wraz tylną obudową o tym samym oznaczeniu. Telewizor wrócił z serwisu z powyrywanymi kondensatorami SMD w sterowniku matrycy z diagnozą że uszkodzona matryca z winy konsumenta. Telewizor oddali ale tylko że matryca nie ma oznaczeń 65B2 tylko 65B9 podejrzewam że serwis podmienił matryce zabierając moją sprawną na nie sprawną tylko na płycie głównej jest oznaczenie 65b2 i podejrzewam że to ona była uszkodzona nie matryca. Czy ktoś jest w stanie określić jaka była fabryczna matryca do 65B23LA.
 

Kamil031

New member
Telewizor zgasł nagle, świeci się dioda, brak reakcji. Diagnozował zwykły serwis telewizorów. Telewizor kupiony od prywatnej firmy na Allegro.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W nieautoryzowanym serwisie mogą zrobić wszystko z braku pełnego dostępu do części.
Ale gwarancja jest 2 lata , więc jeszcze powinna być ważna.
Domagaj się naprawy przez sklep, masz takie prawo.
 

Kamil031

New member
Mi chodzi o to, że sklep podmienił mi matryce i chce im to udowodnić, że matryca została podmieniona. Bo otrzymałem od sklepu w którym kupowałem telewizor z oznaczeniami matrycy LG Oled 65B9/C9 a mój telewizor to LG oled 65B23LA i to mnie dziwi, dlaczego matryca jest od starszego modelu. Sklep się zarzeka, że nic nie zrobili i że mogą odkupić telewizor ode mnie za 1790zł kiedy straszyłem ich sądem. Nie chcą oddać mi mojej sprawnej matrycy do mojego modelu telewizora, praktycznie wszystkie części zostały podmienienie, nie tylko matryca. Moja sprawna matryca jaką im oddałem jest o wiele więcej warta około 5000zł, gwarancja już się kończyła bo dostałem od Allegro rekompensatę za to, że odmawiali mi naprawy. Ale to nie znaczy, że mają prawo przywłaszczyć sobie moje sprawne części od mojego telewizora i wcisnąć mi starego grata z myślą się się nie skąpane, bo nawet tabliczka znamionowa jest podrobiona ja miałem czarną a jest biała wydrukowana na drukarce.
 

Attachments

  • IMG_20240918_151711.jpg
    IMG_20240918_151711.jpg
    3 MB · Wyś: 11
Do góry