LG CX - mało miejsca na dysku pamięci wewnętrznej telewizora. Co robić?

electrobuzzz

New member
Konkretnie z 2 giga pozostało mi już tylko 380 mega co jest na granicy prawidłowego funkcjonowania RAMu telewizora. Nie wiem co tyle zajmuje miejsca bo wszystkie zainstalowane aplikacje z LG Content Store zajmują w sumie 350 mega. Wszystkie pliki cookies z YT, serwisów VOD i wyszukiwarki też niewiele więcej, także może to wewnętrzne aktualizacje systemowe LG i WebOS tyle zajmują? Nijak idzie to sprawdzić co konkretnie ile zajmuje przestrzeni dyskowej i w jakiej proporcji bo na LG nie ma takiego programu, chyba że jednak jest i ktoś wie jak coś takiego ściągnąć?

Jeżeli nic już nie będzie się dało zrobić to może ktoś się orientuje czy ewentualne rozszerzenie pamięci telewizora poprzez podłączenie do niego dodatkowego dysku zewnętrznego z portu USB wystarczy? Chodzi o to by system telewizora pamięć z podpiętego dysku zewnętrznego odczytywał jako własną, tak żeby można było na nim instalować, usuwać, przenosić i odtwarzać apki oraz wgrywać bieżące aktualizacje telewizora.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też mam ten problem i przyłączam się do pytania. A swoją drogą to dziwne że tak dobry telewizor ma tak mało pamięci. W moim przypadku chodzi o C1.
 
Do góry