LG C4 model 77C41LA opinie

db0511

New member
Witam,

W sieci sa oferty na LC 77" LG C4 z dystrybucji EU Łotwa, Węgry model 77C41LA za okolo 10,000
Czy ktos taki kupował? Najtaniej model 77C45 jest za 13,000 więc rożnica spora.

Potwierdziłem z serwisem LG ze obejmowane sa one gwarancja w PL o ile jest faktura z PL.
Sklep z ktorym rozmawiałem potwierdziłe ze jest to fabrycznie zapakowaniy model a nie jakis po naprawie grarancujnej
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kupuj gdzie chcesz, ale pytaj w LG Polska czy dają serwis na modele nie z Polski.
Żebyś nie musiał w razie co wysyłać , bo wysyłasz na swój koszt na Węgry na palecie - co kosztuje 1200 zł)
I masz inne warunki gwarancyjne.
Z Węgier najczęściej są po refreshingu , stąd różnica ceny.

W Polsce masz nowe w specjalnej ofercie , z gwarancją i pełnym pakietem gratisów dodatkowo.
 

db0511

New member
Tak jak pisałem. LG potwierdziło że gwarancja jest w PL o ile zakup jest z PL. Jest jakiś sposób aby sprawdzić czy TV jest po refreshu? Sprzedawca mówi że TV jest nowy fabrycznie zapakowany.

Czy ktoś na forum już kupił ten model?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, ma inny procesor, inne algorytmy.
Gdzieś podali ze c45 jest na nowej matrycy a c41 na poprzedniej.
To by faktycznie wyjaśniało cenę.
Ale głowy nie dam.
 

4kowal

New member
Jak się porówna specyfikację na stronie polskiej i węgierskiej, to wszystko wygląda tak samo. Procesor α9 AI Processor 4K Gen7. W karcie produktu podają takie same zużycie energii do dziesiątych części wata. To raczej nie możliwe przy różnym typie matrycy. Wygląda jak dokładnie ten sam TV ale na inny rynek.
Tutaj piszą to samo:https://pl.tab-tv.com/roznica-w-tel...c46la-c47la-c48la-c49la/?utm_content=cmp-true
Standardowo poza pilotem, który ma lub nie NFC.
 

4kowal

New member
Czy w aplikacji You Tube w LG w modelach z 2024r. da się oglądać filmy na przyspieszonym tempie ? Oglądam dużo treści na YT i ta opcja to game changer w zarządzaniu czasem.
 

4kowal

New member
Na YT możesz przecież przesuwać tempo wyświetlania wg własnych potrzeb.
Nie było to dla mnie oczywiste, bo był okres, że nie było tej opcji w LG. Dzisiaj byłem w sklepie i sprawdziłem. Zarówno w LG i Samsungach z 2024r. W obu była. Oczywiście jest też w TV opartych na Google TV, ale już w przystawce NVIDIA Shield na Android TV nie ma.
 
Do góry