LG BH7230 - wyłącza się po 30 sekundach z komunikatem S-Protection na LCD

adiq1033

New member
LG BH7430P - wyłącza się po 30 sekundach z komunikatem S-Protection na LCD

Hej.

Mam kino domowe LG BH7430P. Po uruchomieniu wylacza sie w przeciagu okolo 30 sekund, na ekranie LCD wyswietla sie komunikat "S-Protection". W ustawieniach probowalem zmienic jezyk - ustawiony jest wegierski. Po wprowadzeniu zmian - wybrania jezyka polskiego - dane nie sa zapisywane.

Planowalem zaktualizowac oprogramowanie, ale aby je przeprowadzic musze miec wlaczone urzadzenie, niezaleznie czy aktualizacje zrobie przez USB czy plyte CD, a odtwarzacz samowolnie wylacza mi sie po tych 30 sekundach. Nie mam obecnie mozliwosci skontaktowania sie ze znajomym, kino dostalem kilka tygodniu temu, nie mialem wczesniej czasu aby je podlaczyc. Myslalem ze zestaw wylacza sie z uwagi na wprowadzone haslo, lecz instrukcja poniekad wyprowadzila mnie z blednego zalozenia, poniewaz wyczytalem z niej, ze: "Ustawienia [BLOKADA] mają wpływ tylko na
odtwarzanie Blu-ray Disc". W instrukcji znalazlem takze kod do zrestartowania hasla "210499", lecz miejsc na cyfry w Menu jest 8, tych jest zaledwie 6.

Czy ktos spotkal sie z podobnych problemem lub moze domysla sie co jest nie tak z tym zestawem? Troche szkoda wystawiac na Allegro w stanie "nieznanym" badz jako wadliwe.
 
Ostatnia edycja:

dzierbiaty

New member
Witam
Gdzieś masz zwarcie i to jest zabezpieczenie. Sprawdź wszystkie przewody głośnikowe czy nie dotykają jeden drugiego. W gorszym wariancie masz zwarcie na płycie bądź zasilaczu.
Pozdrawiam
 

adiq1033

New member
Sprawdzałem czy dokładnie to podłączyłem w dwóch instrukcjach. Oględziny wykazały, że po uruchomieniu wiatraczek z tyłu odtwarzacza pokręci się dosłownie 2-3 sekudny i zatrzymuje się w miejscu.

Co moze byc przyczyna i ile moze kosztowac wyeliminowanie takiej usterki? Chyba ze zdolam to sam naprawic, kupujac sam wentylator i wymieniajac go? Gorzej jesli wina lezy po stronie plyty glownej odtwarzacza, trudno bedzie mi to stwierdzic.
 
Do góry