Lg 50ps3000

darko5

New member
Witam wszystkich.
Tak wtedy kupiłem LG 50 PS 3000, śmigam nim po programach aż miło:D , jestem z niego całkowicie zadowolony. Moim głównym sygnałem jest n-ka, ma ona wyłście HDMI i na tym wyjściu jest poządny obraz, próbowałem na komponęcie obraz jest juz gorszy a na EURO zwłaszcza na zwykłym kablu to jest jeszcze gorzej. Taki przyklad. Mam kilkanascie filmów które są skompresowane, ale nie w dvixe, miałem podłączony kabel EURO oraz HDMI pod DVD i nie świadomy TV był przełaczony ma wyjście EURO patrze no tak wszystkie plyty do wyrzucenia tego sie nie da oglądać, plamy, przebarwienia, masakra aż tu przyszło olśnienie, przełącz na HDMI i wszystko wrucilo do normy. Programy nadawane w HD to bajka (TVP HD, Discovery HD czy NG HD), a reszta programów czy to z satelity czy z anteny naziemnej (obraz cyfrowy z naziemnej jest gorszy od satelity) ma obraz bardzo dobry :) . Fakt, ten błyszczący ekran jest wkurzający, nie może być na przeciw ekranu mocnego światla np. lampy ani mocnego światła padającego na podłogę to odnosi sie dnia. Co do divixa to ja twierdzę że lepiej kupić za różnicę między modelami 3000 a 6000 dobre DVD z USB, u mnie jest już nowy soft i nie idzie przełączyc na model 6000. Jesli kupować to tylko model HD i 50 cali na odległości ok 3,5 metrów od ekranu to minimum, gdy będzie mniejszy możemy póżniej żałować :hihi:
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

marfm76

New member
darko5 napisał:
...Tak wtedy kupiłem LG 50 PS 3000, ....
Gratuluje wyboru ;)
Można spytać gdzie kupowałeś? Sprawdź sobie od razu czy faktycznie dostałeś nowy, tzn czy nie ma jakiegoś powidoku lub wypalonego logo. Najlepiej zaobserwować to na białej planszy. Przestaw sobie też w Opcjach wartość ISM z Normalny na Orbiter. Jak będziesz potrzebował jakichś konsultacji co do ustawień to daj znać. Pozdrawiam.
 

darko5

New member
Witam.
Dziękuje marfm76. Telwizor kupiłem w EURO AGD w Pile. Polecam. TV raczej był nowy (mam go już 2 miesiące) czyściutki bez żadnych odcisków w olejonych foliach, no i model był wyprodukowany miesiąc wczesniej. Jednym minusem ktory teraz zauważyłem jest to że na wyjściu HDMI 3 (boczne) jest gorszy obraz, taki jak by był na kablu EURO mała szczegółowość, biały kolor wchodzacy w żółć. Nie jest to wina kabla - próbowałem 3 było tak samo. Wszystkie trzy wyjścia HDMI mam wykorzystane, DVD, satelita i komputer. Na Orbiterze też już jadę prawie od samego poczatku. Pozdrawiam ;)
 

Marcycha

New member
Odtwarzanie wilmów na USB

A czy ktoś jest zorientowany ,czy da się odblokować funkcję odtwarzania filmów z USB na tej plazmie? Czytałam ,że na kilku LCDkach LG można zrobić coś takiego ,a czy da rade to zrobić na PS3000?
 

marfm76

New member
Marcycha napisał:
...czy da rade to zrobić na PS3000?
Da się to zrobić (ja mam u siebie odblokowane), ale pod warunkiem, że nie jest wgrane najnowsze oprogramowanie. Jeżeli kupisz teraz telewizor, albo kupiłeś wcześniej i wylądował w serwisie, to już nie będzie się dało zmienić, bo w najnowszym sofcie zablokowali możliwość wejścia do menu serwisowego.
 

Marcycha

New member
Znalazłam gdzieś poprzez OK na pilocie i TV no i porażka- NIC. TV kupiony z 3-4 tyg. temu,a wyprodukowany w październiku więc chyba muszę czekać ,aż ktoś coś wymyśli, albo moze da się wgrać jakoś stary soft? :D
 

marfm76

New member
Mam pytanie: jak wiadomo ten model (jak i wiele innych) nie posiada wejścia na słuchawki -czy istnieje możliwość podłączenia słuchawek przez USB?? Mam takie słuchawki, ale jak podłączam do wyjścia USB to TV nie reaguje. Może coś trzeba poprzestawiać w opcjach??
 

fokstrot76

New member
Da się to zrobić (ja mam u siebie odblokowane), ale pod warunkiem, że nie jest wgrane najnowsze oprogramowanie. Jeżeli kupisz teraz telewizor, albo kupiłeś wcześniej i wylądował w serwisie, to już nie będzie się dało zmienić, bo w najnowszym sofcie zablokowali możliwość wejścia do menu serwisowego.

Witam. Mam PS3000-ZB, wersja oprogramowania v3.37.0.
Czy jest możliwość odblokowania tego usb?:confused: Jeśli tak to proszę o instrukcje :oops:
 
Do góry