LCD panasonic fullhd+laptop HDMI

catan

New member
Witam!
Tak, popczytałem forum i niestety nie znalazłem tego co szukałem;)
a pytanie mam w sumie chyba proste: zacznę od podzielenia się radością czyli tzw heppinesem:). Otóż wczoraj dotarł do mnie nowy nabytek panasonic37''LZD80F fullhd ofcors. No fajniutki, obraz jak marzenie, od razu podłączyłem go do laptopika toshibax205 przez HDMI i wszystko piknie hula. Tyle, że jak czytam tu wszystkie posty w mądrych słowach prawiace o rozdzielczościach i tak dalej, to zwątpienie mnie ogarnia, czy aby wyciskam ze sprzętu sto procent możliwości? Wkurza mnie np fakt, że część obrazu jest niewidoczna (no takie cieniutkie paski na obrzeżach) bo stosuję tryb dual czyli to co na ekranie kompa to na ekranie LCD. Czy nie ma może jakichś programikow, które pomagałyby mi przeżucić obraz na LCD dostosowując go do rozmiarów LCD? No i jak sprawdzić fatyczną jakość obrazu (rozdzielczość) czasami wyświetla mi sie taki fioletowy napis, może to to?
 

adalbertus99

New member
Ja z kolei mam taki pytanie posiadam laptop z blue-ray full hd podlłanczam z go z TV kablem HDMI -HDMI telewizor jest z hd ready i włanczam film w blue-rayu, stratuje on normalnie po czym po chwili zatrzymuje sie i wyskakuje bład(sprawdziłem na 3 TV 2 były z HD ready 1 z nich był w wersji Full HD i wystąpił ten sam problem).Moje pytanie brzmi co należało by przystawic w ustawinieach laptopa bądz TV żeby film był wyświetlany. Dzięki za odp.
 
Do góry