LCD 32 do 1400zl

neoza

New member
Witam. Przymierzam się do kupna pierwszego telewizora lcd pod Cyfrę +. Sporadycznie będę również używał xboxa 360. Odległość od telewizora wynosi 2-2,5 metra. W temacie jestem zielony, więc proszę o wasze propozycje. Z góry dziękuję!
 

neoza

New member
Przepraszam, ale zapomniałem dodać, żeby telewizor posiadał mpeg-4. Prosiłbym o inne propozycje, oraz kilka słów o danym tv.
 

RAISER

New member
Ho ho ho, no to niezła lipa, a mnie głupiemu wydawało się że tuner MPEG-4 jest już obecnie standardem w dzisiejszych TV. A tu proszę,
Szajsung odwala taką manianę, normalnie szok:fool: Ale nic się nie martw neoza, znalazłem znakomite zastępstwo dla tego Szmelcsunga a mianowicie taki oto TV: Philips - 5000 series LCD TV 32" digital TV - 32PFL5404H/12 - 5000 series - Televisions - Sound and vision
Oczywiście posiada tuner MPEG-4 i akurat zmieścisz się w cenie :) Obecnie kosztuje dokładnie 1420 złotych. Aha, linka nieprzypadkowo dałem do anglosaskiej strony Philipsa ponieważ jest to jeszcze absolutna nowość i na polskiej stronie póki co nie ma opisu tego TV. Jednak najważniejsze że w sklepach jest już dostępny :mrgreen:
No i co Ty na to powiesz, podoba ci się ten Filipek ? W takiej cenie niczego lepszego nie dostaniesz, tego możesz być pewien.
 
Ostatnia edycja:

neoza

New member
Bardzo przyzwoity i kuszący telewizor. Mógłbyś jeszcze powiedzieć, jak jest z transmisjami sportowymi ? Głównie mam na myśli smużenie.
 

RAISER

New member
A tego to Ja już niestety nie wiem, jeszcze nie widziałem tego telewizora w akcji :)
Ale skoro ma czas reakcji na poziomie 5ms to powinno być raczej dobrze.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
liczy się najbardziej skalowanie. Więc weź pod uwagę :
Sharpa 32DH 510
Panasonic C 2
Toshiba 32AV733
 

neoza

New member
A moglibyście opisać stopień smużenia w transmisjach sportowych w tych telewizorach (1500zl), czy jest ono bardzo duże czy mało zauważalne ?
 

mensir67pl

Member
Bez reklam


Przepraszam, ale zapomniałem dodać, żeby telewizor posiadał mpeg-4. Prosiłbym o inne propozycje, oraz kilka słów o danym tv.



Ho ho ho, no to niezła lipa, a mnie głupiemu wydawało się że tuner MPEG-4 jest już obecnie standardem w dzisiejszych TV. A tu proszę,
Szajsung odwala taką manianę, normalnie szok:fool:

nie siejcie zamętu tv posiada TV tuner MPEG-4



32" telewizor LCD Full HD LE32C450 - LCD - Telewizory | SAMSUNG
 

rafla

New member
lc-32dh510 czas reakcji

A moglibyście opisać stopień smużenia w transmisjach sportowych w tych telewizorach (1500zl), czy jest ono bardzo duże czy mało zauważalne ?

Tez mnie to interesuje. Najbardziej przypadł mi do gustu sharp lc32dh510 ale te 8,5ms dają do myślenia. Niestety zupełny brak recenzji na necie. Poza tym co kiki napisał odnośnie skalowania.
 
Ostatnia edycja:

neoza

New member
Ostatecznie mam do wyboru philips 5404H/12 i samsung C450. Który wybrać? Proszę nie podawać nazw innych modeli. Decyzję muszę podjąć w najbliższym czasie. Proszę o pomoc. Mile byłyby widziane jakieś argumenty przemawiające z którymś z telewizorów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
neoza - zależy jaka odległość od ekranu .
Jeśli ponad 3 metry a sygnał normalny - to bez problemu . Im dalej tym lepiej.
A z tych Sharp wygląda najlepiej.
Porównywaliśmy z różnymi . I jest naprawdę extra.
 

neoza

New member
Sygnał z cyfry plus, odległość 2,5m. Którego byś wziął, gdybyś miał wybierać z tych dwóch?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
no właśnie im bliższa odległość tym bardziej ważne jest skalowanie.
 

wojtek1990

New member
Witam wszystkich.

Ja rowniez zastanawiam sie nad kupnem TV w przedziale cenowym 1400-1500 zł...

A co powiecie na telewizory full HD w takiej cenie ? Czy jest sens kupowania proponowanych przez was TV, jesli w tej cenie mozemy miec Full HD ?

Np.

- SAMSUNG LE32B530

- SAMSUNG LE32B550

Znalazlem je poprzez allegro ... nieznam sie na tym, prosze o opinie :p
PS. Szukam TV do xbox'a 360/oglądania TV kablowej.
 
Do góry