Laptop vga a hdmi oraz inne opcje.

skyler20

New member
witam mam lapka i chcialbym go podlaczyc do lcd.
z lapka mam normalne wyjscie vga oraz

takie jak na zdjeciu, i bog raczy wiedziec jak sie nazywa:)
posiadam rowniez przejsciowecze (pasującą do wejścia powyżej) taka jak na zdjeciu

, prosze o porade jak najlepiej polaczyc lapka z telewizorem lcd PHILIPS 42PFL7682

Połączenia w tv
Złącze Ext 1 Scart : Złącze audio L/P, Wejście i wyjście CVBS, RGB
Złącze Ext 2 Scart : Złącze audio L/P, Wejście i wyjście CVBS, Wejście S-video
Złącze Ext 3 : Wejście S-video, Wejście CVBS, Wejście audio L/P
Ext 4 : Gniazdo YPbPr, Wejście audio L/P
Ext 5 : HDMI
Ext 6 : HDMI
 
Ostatnia edycja:

jarekp23

New member
Witam.
Ja rowniez mam problem z poalczeniem laptopa z LCD philipsem 32PFL5322.
Z tego co pisze w instrukcji obslugi LCD moge lapka podlaczyc tylko poprzez HDMI,a le po stronie lapka potrzebuje wyjscie DVI-D. Nie mam go, a mam tylko S-Video(to co w pierwszym poscie "niezidentyfikowane" wyjscie oraz zwykle VGA.

Sa jakies przejsciowki albo jakis inny sposob na podlaczenie lapka?
Dodam ze w LCD mam wejscie S-Video, ale przez nie lapka sie nie da podlaczyc, przynjamniej tak pisze...
 

d.karolik

New member
SKYLER20
"posiadam rowniez przejsciowecze taka jak na zdjeciu"

", prosze o porade jak najlepiej polaczyc lapka z telewizorem lcd PHILIPS 42PFL7682 "

Witam
Ta przejścióweczka ma to co podaje kolega wcześniej ( abyś kupił na allegro )S-video, Gniazdo YPbPr, tylko kwestia tego jaka jest końcówka z drugiej strony . Jak pasuje do lapka to podepnij i z przejściówki daj na component ( YPbPr ) , powinno grać .
Pozdrawiam
 

mataman

New member
Bez reklam
Tylko jak podłaczy tą przejsciowke co ma, to obraz będzie do kitu bo po drugiej stronie jast s-video. Więc lepiej jak kupi ta na allegro bo wtedy wyjdzie z kompa po vga a nie s-video.
 

skyler20

New member
czyli tak prawde mowiac to ta przejsciowka z 2-ego zdjecia jest do kitu, bo obraz bedzie gorszy, i warto zainwestowac w vga->3x rca vga-component?
dobrze mowie? o ile bedzie lepszy obraz podlaczajac przez component? bo z s-video nie bylem zadowolony.

aha, doczytalem ze karta graf musi obslugiwac component przez vga zeby mozna bylo uzyc tego adaptera z allegro. mam gf 8600 i nie mam zelonego pojecia czy cos takiego obsluguje, chociaz moge sie domyslac ze jesli mam wyjscie s-video to i component przez vga bedzie dzialal. jak byproboje to napisze.
 
Ostatnia edycja:

d.karolik

New member
MATAMAN

Pszepreaszam ale jakoś niewidze opisu co jest na drugim końcu przejściówki ? , albo coś mi padło na oczy ?
Prosze o wyjaśnienie. Napisałem że kolega posiada przejście component ale niewiadomo co na drugim końcu i czy sie nada do lapka , jak sie nada to będzie OK. Ja na zdjęciu widzę jedną stronę przejściówki i jest tam gniazdo s-video i component . Nie wiem co jest po drugiej stronie?
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

skyler20

New member
d.karolik napisał:
MATAMAN

Pszepreaszam ale jakoś niewidze opisu co jest na drugim końcu przejściówki ? , albo coś mi padło na oczy ?
Prosze o wyjaśnienie. Napisałem że kolega posiada przejście component ale niewiadomo co na drugim końcu i czy sie nada do lapka , jak sie nada to będzie OK. Ja na zdjęciu widzę jedną stronę przejściówki i jest tam gniazdo s-video i component . Nie wiem co jest po drugiej stronie?
Pozdrawiam.
po drugiej stronie jest wtyczka pasujaca do zoltego wejscia w laptopie ktora jest na 1 zdjeciu
 
Do góry