Kupujesz dużą plazmę full HD? Może to ci się przyda...

Adrian85

New member
Bez reklam
"Kupujesz dużą plazmę FHD?może to ci się przyda?"Delikatnie mówiąc ''a nie mówiłem''radzę poczytać o tegorocznej jakości ''zadowolonych'' użytkowników.Jak już pisałem Panasonic i Samsung poszli w kierunku 3D a resztę mają dosłownie w D...
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Zapytano mnie gdzie kupiłem swoją plazmę ?Ponieważ to dotyczy również tematu odnośnie zakupu plazmy,więc moja rada jest taka:unikać nie sprawdzonych sklepów internetowych,kupuj w sprawdzonych sieciach gdzie dokonywałeś udanych zakupów albo od osób sprawdzonych takich jak KIKI.Nie zawsze tanie zakupy są udane o czym wystarczy poczytać na forum,bo głównie to jest przyczyną problemów.
 

Will_away

New member
S10 chyba nie miały jeszcze neoPDP a poza tym każde takie wrażenie bez miernika nie jest miarodajne bo człowiek nie jest w stanie zauważyć różnicy parametru który zmienia sie w długim okresie czasu i to nie w sposob skokowy tylko bardzo powoli.

W takim razie problem dotyczy głównie użytkowników uzbrojonych w kolorymetry, spektrometry itd, skoro nie jestem w stanie zauważyć spadku poziomu tej czerni, to tym samym dla mnie poziom ten się nie zmienia ;)
 
Do góry