Kupno Telewizora

Status
Zamknięty.

michoo13

New member
Witam .


Chce kupic telewizor , dowiedzialem ze ze potrzebuje 26 bo siedze 2,6m od telewizora i podobno wtedy najlepiej sie oglada . tylko teraz mam dylemat jaki telewizor kupic , jakiej firmy slyszalem o LG podobniesz najlepsze poniewaz robione w polsce :) Ale chcialem sie zdac na wasza rade :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

piteron

Active member
Bez reklam
z tym siedzeniem to przesada
no chyba ze te powiększone litery o czymś świadczą:cool:
w Polsce robione tez są
Toshiba
Sharp
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Michoo, pisz standardową czcionką. Twoja wypowiedź i tak na pewno będzie zauważona. Powiem Ci, że ja mam 2,6 m do ekranu, a posiadam 42 cale. :)

ArtS :)
 

asoz

New member
A ja mam 2,98 i będe miał 50 cali :eek:k:

Przy okazji, na forum jest ogólnodostępna tabelka powiązana z odległością, rozmiarem i rozdzielczością. Mam tylko pytanko czy to chodzi o rozdzielczość telewizora czy podanego sygnału :niewiem:

No bo teoretycznie telewizor przeskalowuje obraz do swojej rozdzielczości, czyli np. do 1920x1080 ( tak? ) a więc wg. tabelki moglibyśmy siedziedź od telewizora w granicach 2 metrów ale jakoś sobie nie wyobrażam kablówki na 50 calach z 2 metrów :???:
 

michoo13

New member
Pojechalem i kupilem Sharpa . 10000:1 wejscie to telefizji cyfrowej . 450 jasnosci 32 '' lcd 1300/700 :) za 2400 zl ... telewizor pod kablowke :p drogo bo widzialem na allegro za 1900 zl . ale byly mi potrzebne raty ...
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Sprzęt Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!
 
Status
Zamknięty.
Do góry