konkretne pytanie, potrzebna konkretna odpowiedź

prozium83

New member
1. Jaki sygnał mam ustawić na dekoderze Ustwienia obrazu-->tryb wyświetlania: 1080i, 720p, 576i, 576p, sdtv s-video, sdtvrgb, sdtv cvbs, na zdrowy rozum zaznaczyłem 1080i. Czy wogóle ma to znaczenie, którą opcje wybiorę? I tak przy włączaniu tv pokazuje mi wejście EC/HDMI1 zaznaczone na zółto, a pod tym napisem na biało 1080i/50Hz

2. Przy włączaniu tv szuka mi wszystkich sygnałów, czy można ustawić jeden sygnał z dekodera domyślny?czyli tylko po kablu hdmi

3. Na chwilę obecną kanały zmieniam pilotem od dekodera, czy jest sposób, aby używać jednego pilota (najlepiej od tv)? w przyszłości dojdzie blueray i ampli, więc im mniej tym lepiej:)


4. Czy można zwiększyć czcionkę napisów filmów oglądanych z pendrive'a?

Odpowiedz otrzymalem od Adriana na PW, ale jako, że inni też czytają forum pozwolę sobie odpowiedzieć na pytania:
1. EC/HDMI to sposób podłączenia dekodera i tv sygnałem 1080i/50Hz
3. Używanie 2 pilotów jest nieodzowne, chyba że kupi się jeden uniwersalny i odpowiednio skonfiguruje.
4. Nie można

@cactusek
Chyba się starzeje, patrzyłem w panelu chyba z 4 razy i nie widziałem:) już znalazłem jest ok

Wszystkich wypowiadających się proszę o pomoc w tym temacie :)

http://www.hdtv.com.pl/forum/blu-ray/58597-poszukiwanie-idealnego-blue-ray-do-dvd.html#post570296
 
Ostatnia edycja:
Do góry