Kino domowe zakup do 1tys

forestzmc

New member
Witam. Planuję zakupić sobie kino domowe 5.1 do 1tys zależy mi też mieć dźwięk z tv na głośnikach z kina domowego. Co polecacie zakupić? tv odbieram naziemną
 

Henry

Active member
Bez reklam
Budżet niezbyt duży....może jakiś soundbar?
Jeśli nie, to pozostają jedynie zestawy all in one Samsunga, Philipsa, LG czy Sony.... ale wśród tych także szału nie będzie.
 

forestzmc

New member
mam w domu też głosniki 5.1 bardziej komputerowe genius sw-hf5.1 6000 czy jak by podłączyć pod amplituner dać za niego jakiś z 1tys było by oki czy szału też nie ma? No i tak jak wspomniałem co byście polecili do 1tys może 5.1 jak i soundbar, ale najlepiej w sklepie właśnie euro.com.pl
Oraz jaki soundbar do 2tys polecacie?
 

katka10

Member
Bierzesz pod uwagę coś używanego?? Nie dawno tez miałem ten dylemat... ale budżet na prawde mały na coś godnego uwagi- chociaż w tej tematyce niestety nie ma górnej granicy- ogranicza tylko wyobraźnia i portfel.

Pomysł na początek o amplitunerze i frontach z dobrym brzemieniem a reszte możesz uzupełnić czyms uzywanym za małą kasę...z znanego portalu aukcyjnego...ja tak zrobiłem i nie narzekam...
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Jbl SB 200 ewentualnie Sony GT 1. To soundbary, Jbl nie ma suba, sony na suba oraz tuner radiowy. Mają wejścia optyczne i zwykłe analogowe.
 

forestzmc

New member
A jak by te moje głośniki genius sw-hf5.1 6000 podłączyć aktualnie pod jakiś amplituner to będzie oki? A z czasem bym zakupił inne głośniki chociażby te wspomniane JAMO
 

eedviking

Banned
Witam. Planuję zakupić sobie kino domowe 5.1 do 1tys zależy mi też mieć dźwięk z tv na głośnikach z kina domowego. Co polecacie zakupić? tv odbieram naziemną

Zamiast kiepskiego soundbara i plastikowych KD typu Samsung, popatrz na zestawy kina Yamaha, od 1200 do 1800zł za komplet ( bez suba) kupisz i będziesz zadowolony. ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
W takim razie te podane spokojnie wystarczą, mógłbyś też "zbudować" zestaw w oparciu o same monitory, na tym metrażu by się sprawdziły, ale do kina od razu sub by się przydał.
 

eedviking

Banned
Soundbar w porównaniu do KD to jak spoglądanie na piękną sąsiadkę z odległości 50m. Jak dla mnie to szkoda kasy.
Jeżeli nie potrzebujesz radia internetowego i tp. to spokojnie możesz wziąć nawet Yamahę RX-V377, za te pieniądze naprawdę fajnie grający sprzęt, do tego zestaw głośników i do 2tyś, na 15 m. - poczujesz na skórze. ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Napisz do blackninja, z tego co kojarzę to raty u nich tez wchodzą w grę, a dostaniesz duże lepsze ceny niż w euro.
Mógłbyś pomyśleć tez o jakimś zestawie Harmana HKTS (masz od razu 5.1) i do tego jakiś podstawowy ampli.
Popytaj o ceny i posłuchaj różnych zestawień, same opinie to nie wszystko, bo nie sztuka wyłożyć kasę i być niezadowolonym ;)
 
Do góry