Kino domowe Samsung

Adexx

New member
Witam! Okazyjnie w dobrej cenie mogę kupić jeden z trzech zestawów Samsunga więc prosiłbym o pomoc w wyborze.Sprzęt potrzebny do pokoju 4x5 20m2. głównie do oglądania filmów z hdd. samsung ht e550, samsung ht c5530 i amplituner z głośnikami samsung hw c560s.
 

tdx

New member
Bez reklam
Najgodniej prezentuje się c560s ale nie oszukujmy się wszystko to gra jak plastik i to z jednego okresu stąd pewnie doradzał bym c5530. Oczywiście kwestia tego ile źródeł masz zamiał podłączyć do TV i w jaki sposób masz zamiar realizować połączenie (wszystko do ampli czy wszystko do TV) i pytanie jaki TV masz :D
 

Adexx

New member
Mój Tv to Samsung F8000.Więszość filmów które mam na hdd mają formaty audio dd5.1,dts hd ma,dts es lub dolby true hd.Ampli lub kino podpięte pod tv optykiem lub hdmi,ale nie wiem co będzie lepsze.Hdd oczywiście podpięty pod tv.Przypuszczam że i tak na tych zestawach nie osiągne poprawnego odczytu wyżej wymienionych ścieżek.Nie miałem wcześniej do czynienia z kinem domowym a pod tv miałem podpięty soundbar hw d450.Dodam że u teściów na starszym kinie LGka ht h552 odsłuch był taki sobie a łączna moc tego kina to chyba coś ok.500w. Na tym lgku było w ustawieniach kilka funkcji i stąd jeszcze jedno pytanko co one oznaczają. i co dają po zmianie DPL,DPL2,MATRIX,DPL2z,DPL2x.
 

Adexx

New member
Mam ograniczony budżet więc myśle że na początek któryś z tych modeli wystarczy,zastanawiam się tylko czy te 500-600W wystarczy na taki metrarz.Z czasem jak zaoszczędzę to myślałem o zakupie jakiegoś Harmana lub Onkyo.
 
Do góry