Kino domowe do ok. 3500zł

maciuf_2004

New member
Witam
Na razie wstępnie rozeznaję temat.
Chciałbym kupić sprzęd dość uniwersalny i mam trochę oczekiwań, nie wiem jednak czy to się zgra z planowanym budżetem i oczekiwaną jakością dźwięku.

Na dziś jestem nieszczególnie szczęśliwym posiadaczem "kina domowego" samsunga - plastik kupiony prawie 5 lat temu za 1000zł. Robi to naprawdę niewiele, w sumie 1000zł wyrzucony w błoto.

Cechy sprzętu, który chciałbym mieć (nawet nie wiem czy wszystko jest wykonalne):
- odtwarzanie radia cyfrowego
- odtwarzanie blu-ray
- głośniki 5.1
- miło jakby można było przesyłać do tego dźwięk i lub obraz przez wifi
- chciałbym jakoś podpiąc dodatkowe głośniki bezprzewodowe - to już pomysł abstrakcyjny, ale chciałbym postawić dodatkowe głośniki w kuchni bez ciągnięcia kabli (tu nie chodzi o wspaniałą jakość dźwięku tylko pewien poziom komfortu

Budżet o jakim myślę to coś ok. 3 500zł. Czy w tych granicach da się kupić coś ciekawego?
 

maciuf_2004

New member
@lobos: bardzo piękny zestaw, tylko podchodzi pod 5000zł, co w ojej ocenie nie mieści się w granicach podanego ok 3500.

@blackninja: 20m2, kiepski układ - tylne głośniki są na równo z narożnikiem, nie ma szans na ustawienie ich za widzem.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
@lobos: bardzo piękny zestaw, tylko podchodzi pod 5000zł, co w ojej ocenie nie mieści się w granicach podanego ok 3500.

@blackninja: 20m2, kiepski układ - tylne głośniki są na równo z narożnikiem, nie ma szans na ustawienie ich za widzem.

to moze lepiej stereo i suba tak dla przestezeni do filmow..?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
@lobos: bardzo piękny zestaw, tylko podchodzi pod 5000zł, co w ojej ocenie nie mieści się w granicach podanego ok 3500.

@blackninja: 20m2, kiepski układ - tylne głośniki są na równo z narożnikiem, nie ma szans na ustawienie ich za widzem.

Tylne surroundy to praktycznie powinny stać z boku, więc jak masz kanapę pod samą scianą to spokojnie można tyły ustawić, a resztą zajmie się autokalibracja. Można też je podwiesić na uchwytach. Ja też mam kanapę dolegającą do ściany i wszystko ładnie śmiga.
129024.jpg
 

lobos

New member
Bez reklam
@lobos: bardzo piękny zestaw, tylko podchodzi pod 5000zł, co w ojej ocenie nie mieści się w granicach podanego ok 3500.
Nie sugeruj się cenami katalogowymi ;-)
Popytaj sprzedawców o realne ceny.
No koniec pisz do blackninja, bo On ostatecznie zrobi Ci najlepszą ;-)
Zestaw o którym pisałem realnie do wyrwania ~4k.
 
Do góry