kino domowe do 2500-3000

kubatt

New member
witam wszystkich! jestem nowy na forum, chcialbym zakupic zestaw kina domowego z przeznaczeniem 50% muzyka i 50% film i xbox. nie mam duzych wymagan,ale chcialbym aby zakupiony sprzet nie byl wywalonymi pieniedzmi w bloto. pokoj ok 20m. prosze o propozycje. intersueje mnie takze zestaw amplituner plus 2 kolumny z mozliwoscia pozniejszej rozbudowy. pzdr
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
witam wszystkich! jestem nowy na forum, chcialbym zakupic zestaw kina domowego z przeznaczeniem 50% muzyka i 50% film i xbox. nie mam duzych wymagan,ale chcialbym aby zakupiony sprzet nie byl wywalonymi pieniedzmi w bloto. pokoj ok 20m. prosze o propozycje. intersueje mnie takze zestaw amplituner plus 2 kolumny z mozliwoscia pozniejszej rozbudowy. pzdr

Tzn. Chcesz zestaw kina oraz AMP +2kolumny dobrze zrozumialem ? Co do dobrze wydanej kasy to odsluchaj parę sprzetow i sam wybierz to kasa będzie wydana należycie.Pozdro
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tym budżecie dobrą propozycję będą Klipsch F1/10 set 5.0 . Jak dozbierasz kasy dokupisz suba :) Jeśli chodzi o amplitunery to do tych kolumn polecam Harman-a avr161 lub Marantz-a 1504. Fajne (ale i droższe) są też kolumny Audio Pro Avanto lub Indiana Line Nota.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie wybrałbym Harmana i F10 Klipscha!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry