Kino 5.1 + PS3 + tuner TV

awakeman

New member
Mam pytanko odnośnie kina domowego i podłączenia go pod pod PS3, tuner TV oraz sam telewizor oczywiście.

Mam około 1200 zł do wydania i bardzo chodzi mi po głowie zestaw Sony DAV-DZ680

(Nie mogę niestety wkleić linka do tego modelu ponieważ wyskakuje mi komunikat- UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi.) Nie wiem o co kaman bo postów mam dużo więcej niż 5. Nieważne.

Nie wiem tylko jak podłączyć wszystkie w/w urządzenia żeby działały.

PS3, kino i tuner TV podepnę do TV przez HDMI, ponieważ w telewizorze mem 4 wejścia HDMI. Jak podpiąć to wszystko dalej?

Czy jeśli PS3 połącze z kinem kablem optycznym, a tuner TV (jest to Globo OPticum 9500 HD) kablem coaxial będzie "grała gitara", czy muszę kombinować coś innego?

Co w ogóle myślicie o tym zestawie Sony, czy za te pieniądze jest szansa kupić coś lepszego? Dodam, że nie potrzebuje odtwarzacza blu rey ponieważ, mam go w Playstation i laptopie.
 

awakeman

New member
4m x 4m

(W*****a mnie już klimat na tym forum, raz nie mogę wkleić linka do postu, bo ponoć nie mam 5 wypowiedzi, choć mam ich więcej, a teraz nie mogę wpisać najzwyczajniej w świecie- 4 x 4 bo komuś przeszkadza, że moja wypowiedź ma mniej niż 10 znaków. O co kaman?)
 

mataman

New member
Bez reklam
To idź na inne jak ci się nie podoba.

Jak podlaczysz optykiem i coaxialrm to będzie ok. A co ja myśle o tym kinie ? Myśle ze to nawet obok kina nie stało. Plastikowe bzyki i tyle. Ale za taka kwotę nic lepszego nie dostaniesz. Do ps3 to przydał by się amplituner i odzielny zestaw glosników, lecz kwotę trzeba by pomnożyć przynajmniej x2.
 
Do góry