Jakie kino do pioneer vsx-817? Czy cos innego? HELP!

gjano

New member
Witam serdecznie!
To mój pierwszy post na TYM FORUM. Jestem trochę zielony, wiec proszę o wyrozumiałość.
Posiadam zestaw pioneer vsx817 i harman kardon hkts 7. Zainstalowany w pokoju ok 20m2. Niestety szału nie ma. Własnie przeprowadzam się do nowego mieszkania, gdzie salon z aneksem kuchennym będzie miał 40m2 W kwadracie, wiec sądzę, ze muszę wymienić chociaż kolumny. Pytanie czy zostawiać ampituner, czy poradzi sobie z jakimś lepszym zestawem kolumn? Sprzęt ma być podpięty do Panasonic TX-P50ST50E. Zastanawiałem się, też nad zwykłym stereo, ale po przeczytaniu wielu postów na forach mam juz niezły mętlik w głowie. Na kolumny chciałbym wydać ok. 2500, max.3000pln. Pytanie co z ampli??? Słucham głównie funky, czarnej muzyki + lata 70te.
Myślę,że 60% muzyka do 40 Tv. Patrzyłem na Dali concept 6 i jakieś JBL. Wszystko gra zdecydowanie lepiej nizteraz u mnie,choć wolałbym cosik taniej. Z drugiej strony jak ma być słyszalna różnica 3000 znajdę.Także proszę POMOCY!!, bo sam nie wybiorę a w sklepie wcisną mi pewnie to co będą chcieli sprzedać, nie wspominając, że wybór jest ograniczony .

Z góry wielkie Dzięki za wszelkie sugestie!!!:grin:
Pozdrawiam Grzegorz
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Amplituner zostaw i obejrzyj na początek nowa serię JBL Loft, do Twoich potrzeb to zestaw 50 + 30 + 20 + 150P czyli pełne 5,1 z subem. Pisz na priv jak trzeba załatwić dobrą cenę.
 
Do góry