Jakich kabli użyć ??

elpaso

New member
Witam,
kupiłem Sharpa 32D44 i jest naprawdę fajny tylko że jestem trochę zielony, na dniach dostarczą mi PianoCrafta E810 i się zastanawiałem jak to wszystko podłączyć? Napiszę jak chciałem zrobić to po swojemu , a Wy jeśli możecie wyrazić swoj opinie ...... Więc, z dvd do TV componentem, z TV do amplitunera kablem 2xRCA, z dekodera polsatu cyfrowego do TV - SCART (a są w ogóle dekodery z hdmi?), z laptopa do TV - VGA (d-sub).
Jeśli to jest dobre rozwiązanie to czy mógłby ktoś doradzić mi jakieś kable w rozsądnej cenie, jakieś linki z allegro, bo jak patrzyłem to rozpiętość w wyborze jest dość duża..... i niektóre są interconekt albo RGB i wogóle nie kumam o co chodzi ....
co sądzicie o kablach firmy Prolink Exclusive, wyglądają solidnie ..... ???
Z góry dzięki za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Prolinka możesz kupować bez problemu.
Podłączyłeś dobrze - ale dvd podłącz również po HDMI , wymień tuner sat i też podłącz i po euro i po HDMI.
 

elpaso

New member
dzięki Kiki za info,
w PianoCrafcie dvd nie ma wyjścia hdmi, jedynie component, chciałem componentem podłączyć do TV tyle że jeszcze dźwięk i tam jest jedno takie wyjście 2xRCA i tym podłącze do TV, i tu moje główne pytanie jak podłączyc dvd do amplitunera??? tym coaxial czy tym optycznym?? one do tego służą ??

a jeśli chodzi o dekoder sat to mam podłączyć i hdmi i euro?? dwa naraz???
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dokładnie dwa na raz.
Jesli będzie słaba jakość z powodu słabego sygnału madawanego , to znacznie ładniej zagra gdy włączą się reduktory szumów w telewizorze - czyli po eurozłączu.
 
Do góry